Herkese Merhaba,
Cumartesi sabahına gergin ve manipülatif etkilerle başlıyoruz. Baskı altında ve kaygılı uyanmak mümkün bu sabah. 06:28 ile 10:20 arasında ise Ay boşlukta olacak, bu zaman aralığında bir şey başlatmaz isek iyi olur.
10:20 itibarı ile Aslan seyrine başlayan Ay ile, hayatımızda bir nebze de olsa neşe, çocuksuluk, güven ve rahatlama hissi vuku bulabilir. Saç bakımı ve kuaför işlerimiz için değerlendirilebilir, lakin güzellikle de ilgili olan Venüs’ün Neptün karşıtlığı, aklınızda tasarladığınız modele ulaşamama, yanılma haline sebep olabilir. Bu sebeple sonucunu bilmediğiniz bir deneyime yelken açmayın derim güzellikle ilgili özellikle.
Yanı sıra Ay Aslan’da iken inisiyatif almak, onay almak ve onaylamak, işlerimizi göstermek-sunmak için zamanı değerlendirebiliriz. Işıldamak ihtiyacı epey olacaktır, ve eğlenmek, fingirdemek ,sevdiklerimizle neşeli vakit geçirmek isteyeceğiz bugün.
Kalp sağlığına dikkat etmek gerekiyor bugün, ağır spor yapmayın.
Açıkçası çok da kıvırmadan söylemek zorundayım ki pek kolay bir gün beklemiyor bizleri. Kandırılmak, dolandırılmak söz konusu olabilir, borç alıp vermek için de uygun değil ki etkileri dünden yazmıştım, bugün için de geçerli.
Öte yandan Merkür ise Uranüs’e karşıt açı ile bağlanıyor ki bu da seyahatleri, iletişimi, ticareti zora sokabilir. Haber kirliliği, yalan yanlış saçmalıklar hızla yayılabilir. İnsanlar ultra bireysel davranabilir, tartışmalar, trafikte kazalar olabilir.
Özetle, bugün çok ama çok temkinli olun! Herhangi bir alanda risk almayın, kimseye para vermeyin, alım-satımlarınızı kontrol edin, olayları büyütmeyin, insanlarının sınırlarını zorlamayın, trafikte yavaş araç kullanın. Duyduğunuz saçmalıklara da inanmayın, veya mantık süzgecinden geçirin. Teknolojik alet satın almayın, bilmediğiniz yazılımları yüklemeyin. Satürn durak.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment