Herkese Merhaba,
Pazar sabahına Ay’ın Aslan’dan hayatlarımıza neşe, çocuksuluk, keyif, sosyalleşme , açıklık ve dürüstlük ihtiyaçlarını tetiklemesi ile “Merhaba” diyoruz. Büyük ve abartılı bir sabah Pazar sabahı kahvaltısı bekliyor olabilir bizleri veya aşkını abartan bir Romeo, veya hareketi ve neşeyi abartan bebeler eşlik edebilir sabahımıza.
11:36 ve civarında dinamik etkiler bekliyor bizleri, bu sebeple hareket etmek, canlılık, cesaretle davranmak olası tartışma ve agresif etkileri bastırabilir. Yine de gereksiz meydan okumalardan uzak durmakta fayda olacağı gibi düşüncelerimizde veya tahminlerimizde yanılabiliriz de , çok iddialı olmamak iyi bir fikir olabilir.
19:29 ve civarında ise usta olduğumuz işlere yönelebilir, iyileştirmek istediğimiz yaralarımıza dokunabiliriz. Eksiklik duygusunu derinden hissetmek veya deneyimlemek de mümkün olacağı için neyin eksik olduğuna değil de neyin “VAR” olduğuna odaklanmayı tercih etmek zor bir durumu kotarabilir.
19:59 ve civar ise tartışmalara, kazalara, kırıcı ve yaralayıcı etkilere açık. Risk almayın, kimsenin kalbini kırmayın. Bunun yerine kalkın çözülmesi gereken bir kriz varsa ona odaklanın.
Gün boyunca ortak kelimeleri hasar ve yaralanma, cerrahi müdahale, savaş ve hayvan saldırı ve ısırıkları olan Mars ve Kiron birbirlerine 150 lik açı ile bağlanıyor. Beklenmeyen tuhaf kaza ve saldırıları anlatan bu açı gün boyunca risklere karşı uyarı niteliğinde. Normalde yaşanmayan aksilikler bugün mümkün. Örneğin evde oturduğunuz yerde arı da sokabilir, sokakta at da ısırabilir. Veya beklenmedik bombalama veya saldırılar dünya çapında konuşulabilir. Olmamanız gereken bir yerde olmayın bugün.

Sevgiler
Selin

Write a comment