Herkese Merhaba,
İlişkilerde tutkulu ve kararlı olacağımız, bu bağlamda sorunları giderip ilişkilerimizi güçlendirebileceğimiz bir güne uyanıyoruz hep beraber. Finansal konularda ise güç kazanmak, ticari hareketlilik ek olarak iyi bir ibare gibi durmakta. Tasarladığımız görüşmeleri yapabilir, insanlar üzerinde etki bırakabiliriz.
Diplomasi, uyum en değerli enstrüman olabileceği gibi, sanat-güzellik konularında da önemli ve büyük gelişmeler ve haberler duymak mümkün bugün.
Eğer sanatçı iseniz bugün ve önümüzdeki 2 günü iyi kullanmanızı tavsiye ederim. Çok etkili eserler ortaya çıkarabilirsiniz.
Maden piyasaları bugün çok kendinden söz ettirecek gibi görünmekte. Büyük şirket ve kurumlardan bahsedeceğiz.
Ve yeraltına dair ilişkileri konuşacağız, gizli kapaklı anlaşma ve sözleşmeler hepimiz tarafından öğrenilebilir.
Sabahın erken saatlerinde keyifli uyanmak mümkün, güçlü, sağlıklı ve iyimser hissediyoruz bu sabah. Fakat iletişimde ufak tefek krizler çıkabilir veya işe/okula giderken yolculukta aksilikler mümkün. Bu sebeple yola erken çıkmak, trafikte-yolda insanlarla tartışmamaya girmek iyi olabilir. Özellikle 10:25 ve civar zaman aralığında yanlış mesajlar, gitmeyen emailler, evde ufak tefek aksilikler ve yanlış bilgilendirme kaynaklı yanılgılar mümkün.
Öğle saatlerinde yeni insanlarla tanışabilir, yeni gruplara katılabilir ve dahi tecrübelerimizden faydalanarak insanlara yardımda bulunabiliriz.
Ay bugün 10:26-22:38 arasında boşlukta olacak, yeni bir işe başlamak yerine var olanları devam ettirmek iyi olacaktır.

Sevgilerimle
Selin

Write a comment