Herkese Merhaba,
İletişim-ticaret-aktarım ile ilgili olan Merkür, tasarımlar, gizli gerçekler, aşırılık, sınırları aşmak, denizler-sular ve gazlar ile ilgili Neptün’e bağlanıyor pürüzsüz akışla. Neptün’ün dokunduğu gezegenlere sihirli bir el değmişçesine etkiler getirdiğini de hesaba katacak olursak; bazı gizlenmiş gerçeklerin ortaya çıkışı mümkün, hem bireysel hayatlarımızda bizden saklanan gerçekleri öğrenebilir, toplumsal açından da ifşalara tanıklık edebiliriz.
Deniz ticareti veya taşımacılığı ile ilgili gündemler, bireysel hayatlarımızda da deniz yolculukları ile ilgili planlamalar yapmak, yazı-şiir vb yaratıcılık gerektiren konularda başarı sağlamak mümkün.
Ortak kelimeleri fotoğraf ve medya olan bu iki gök cismi acaba hangi fotoğraf kareleri ile gizli gerçekleri ortaya çıkaracak?
Öte yandan Başak seyrindeki Ay, bizlere detaylara hakimiyeti, kusur ve noksanlara odaklanmayı ve bunları düzeltme çabasında olma halini taşıyabilir.
Ufak tefek hesaplar yapmak, detaylı listeleri gözden geçirmek, evde dip bucak bir temizlikle işe yaramayanlardan kurtulmak için güzel bir gün değerlendirebilirsiniz. Epeydir evinizde bir düzenleme yapmadıysanız , kitapları falan tam da türlerine göre ayırmalık bir gün.
Diyete başlayabilir, detoks ile arınma terapileri uygulayabilir, sadece evinizi ve hayatınızı değil, bedeninizi de arındırabilirsiniz.
Kusurlar biraz fazla göze battığı için bugün biraz memnuniyetsiz olabilir, işler yürümeyecek, zamanında yetişmeyecek gibi kaygılar da geliştirebiliriz. Fakat programlandığı sürece her iş yürür, ve zamanında biter ekstrem bir durum olmadığı sürece.
18:43 ve civarında neşeli bir ruh haliyle, büyütmek ve geliştirmek istediğimiz işlere odaklanmak, seyahat planları yapmak, eğitimleri kategorize etmek ve planlamak için ideal, değerlendirebilirsiniz.

Sevgilerimle
Selin

Write a comment