Herkese Merhaba,
Başak burcunda seyreden ve üstüne bir de kapanan Ay ile, hayatlarımızda eleme yapmak, fazlalıkları atmak, hem fiziksel hem de ruhsal detoks yapmak için şahane bir gün, bence değerlendirilebilir.
Evimizi, işimizi düzenleyebilir, işlerimizi sıraya koyabilir, evrak-kitap-dolap içlerini türlerin göre ayırıp, hayatımıza komple düzen getirebiliriz.
Detaylar gözümüzden kaçmıyor bugün, bu sebeple kirlilik-tozlar-dişindeki maydanoz falan hep gözümüze batar. Biraz da memnuniyetsiz olabiliriz bu bağlamda.
Diyete başlayabilir, zararlı alışkanlıkları bırakabiliriz bugün. Detoks yapabilir, probiyotikli ürünler tüketebilirsiniz. Spor yapabilirsiniz de diyet ve detoksa destek olarak. Bağırsaklarınız ise hassaslaşabilir, beslenme önemli yani bugün.
Bakım-onarım için de değerlendirmek mümkün. Hem vücut bakımı hem de bozulan arızalanan ne varsa tamiri için uygundur.
Sağlık kontrolleri, doktor randevuları da uygundur. Öte yandan bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz iyi olur bu dönemde çünkü Mars yanık ve bu da bizi virüslere ve bakterilere zayıf olabileceğimizi anlatıyor.
Sabahın erken saatlerinde sağlıklı ve mutlu uyanabiliriz, eğer istersek. Veya tam da görmek istediğimiz şeyi görme fırsatı yaratabiliriz.
12:28 ve civarında ise cesaretle girişimde bulunabiliriz, dinamik ve hareketli zaman aralığı.
17:39 ve civarında ise ilk kez bir yere gitmek, ilk deneyimler ve şaşırtıcı sürprizlere açık ve uygun. Dilerim ki en tatlı sürprizler kapınızı çalsın.
12:30’da ise Venüs artık ev sahibi olduğu Terazi burcuna geçiyor ve 4 Aralık’a kadar da bu burçta hayatlarımıza adaleti, düaliteyi, güzelliği, ilişkilerde uyumu ve anlayışı, karşılıklı anlaşma yoluna gidebilme halini getirecek. Bir çoklarımızın aklında ilişkiler, flört, beğenilmek olacaktır. Lüks ve marka tüketimi de artabilir. Bununla alakalı detaylı anlatımımı bir sonraki gönderide bulacaksınız.

Sevgilerimle
Selin

Write a comment