Herkese Merhaba,
Hafta sonuna Terazi uyumu, denge ve adalet arayışı ile başlıyoruz. Hazır Ay hala Terazi’de, Venüs de orada bu güzel Cumartesi gününü güzelleşmek, ihtiyacınız olan alışverişleri yapmak için değerlendirebilirsiniz.
Öte yandan ilişkiler açısından da uyumu yakalamak, küsseniz barışmak mümkün olacağı gibi yeni ve mutluluk verici ilişkilere de yelken açmak mümkün olabilir.
İyilik yapmak, karşınızdaki insanlara yardım etmek, yaşadıklarınızı iki taraflı değerlendirebilmek için yine bugünü kullanabilirsiniz. Tarafsız olabileceğiniz bir gün olabilir.
Bel ve böbrek bölgeniz hassaslaşabilir, belinizi incitmemeye ve bol su içmeye bakın.
Öğle saatleri eski dostlarla karşılaşmak, tecrübelerinizden faydalanmak, sorunlara bilgelikle çözüm bulmak veya bir bilene danışmak için uygundur.
18:05 ve civarı ise kaygı ve korku geliştirmek, korkacağımız birisi veya bir güçle karşılaşmak, karamsarlaşmak mümkündür. Takıntı geliştirebilir, aşırı kuşkucu hareket edebiliriz. Güven duygusuna her zamankinden fazla ihtiyaç duymak da mümkün.
18:06-21:38 arasında ise Ay boşlukta olacak, bu zaman aralığında bir şey başlatmamak iyi olacaktır, var olan işleri toparlayalım.
21:39 itibarı ile de Ay artık Akrep seyrine başlıyor ve yeniaya doğru iyiden iyiye kapanıyor. Arınma, temizlenme, gereksizi kesip atma için şahane, ama öte yandan kuşkulu, güvensiz ve kıskanç hareketler vuku bulabilir. Odaklanma ve konstrasyon için ise Akrep zamanı değerlendirilebilir.
22:43 ve civarında ise Satürn’e pürüzsüz bağlanan Ay ile sorumlulukların altı çizilirken, yapılması gerekenler gündemde olacaktır. Kalıcı ve sağlam olmasını istediğini konularınız için değerlendirin.
Fakat gece yarısı 00:11’de kesinleşecek olan ama tüm gün boyunca hatta önümüzdeki günlerde de etkisini hissedeceğimiz Mars-Uranüs karşıtlığı biraz zorlayıcı olacaktır. Bu bağlamda;
Şok edici etkilere karşı temkinli olmalı, trafikte yavaş araç kullanmalı, büyük tartışmalara-meydan okumalara girmemeli, kesici delici aletlerle veya makinelerle çalışıyorsanız çok ama çok dikkatli olmalı, ultra bireysel davranışta bulunanların alanınıza girme hallerine karşı aklı selim davranmalı, spor yaparken zorlayıcı hareketlerden uzak durmalı, toplu alanlara gitmemeli, en basitinden çok acı bir biberi yeme denemesinden tutun da ateş üzerinde yürümek gibi çılgınlıklara “bana bir şey olmaz yeaa” tavrıyla kalkışmayın. Bugün ve önümüzdeki 4-5 gün herkese her şey olabilir! Dikkat edin!
Sevgilerimle
Selin

Write a comment