Herkese Merhaba,
Sabahın erken saatlerinde Ay artık Yay burcuna geçiyor. Akrep’in kuşkucu ve güvensiz, belki biraz da karamsar topraklarından Yay’ın umutlu ama aşkın doğasına geçiş yapıyoruz. Fakat Ay hala Yeniay fazında olduğu için yeni bir şeye başlamak için uygun değil, planlarımızı yapmak yeterli olacaktır.
Ay Yay burcunda iken yurt dışı seyahatlerimizi planlayabilir, uzmanlık eğitimlerimize yönelebilir, büyütmek ve genişletmek istediğimiz konular ki bu dönem en çok para olmalı çünkü Jüpiter Boğa’da ve retro. Paramızı, değerlerimizi, bize ait olan varlıklarımızı gözden geçirebilir, kaçırılmış fırsatlar veya tekrarlanması gereken girişimler var ise aksiyon almak için planlamalar yapabiliriz.
Ay’ın Boğa Jüpiter’i ile karşılıklı ağırlamada olması , bu geçiş süresince kaçırdığımız finansal veya konforumuzla ilgili fırsatları değerlendirme şansı verebilir, bu konuya bir dikkat edelim.
Sabah erken saatlerde uyanıyorsanız biraz baskılanmış ve karamsar hissedebilirsiniz, zaman yönetimini yapamamak da mümkün. Alarmınızı birkaç kez kurun.
17:03 ve civarında ise iletişim hızlanabilir, çevremizde tanımadığımız insanlarla görüşmeler, yazışmalar söz konusu olabilir veya uzaklardan belki bir arama-mesaj gelebilir sizin için önem arz eden.
17:44 ve civarında ise ikili ilişkiler için çok destekleyici, kendi isteğinizle-iradenizde varsa ilişki sorunları çözebilir veya alışveriş yapmak isterseniz de yine bu zaman aralığını değerlendirebilirsiniz.
Gün boyunca etkili olacak Güneş-Uranüs uyumsuz açısı ile şok etkisinden bahsedebiliriz bugün de. Akıl tutulması yaşamak, gururunuzu incitecek arsız davranışlara maruz kalmak, vicdansızlık örneklerine rastlamak, kalp-tansiyon-nabız problemleri, otorite figürlerin şok edici davranış ve sözleri veya onların şok geçirmesi mümkün. Skandallar konuşulabilir.
Merkür ise Pluto ile paralel, iletişimde etkileyici -belki biraz manipülatif olmak söz konusu olacağı gibi, ticari güçlenme de getirebilir. Dili çok güçlü bir araç olarak kullanabilirsiniz de. Öte yandan,yer altına atıfta bulunan bu etkileşim ile yer altına dair sızan bilgileri de okuyabiliriz.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment