Koç ve Yükselen Koç
Korku, stres yaratan konuların çözümüne dair adım atabilecek, inisiyatif alabilecekseniz. Var ise borçlarınız, hepsinden kurtulmak amaçlı gelirlerinizi artıracak ekstra girişimlerde bulunabilir, kredilerinizi yapılandırabilirsiniz. Canınızı sıkan tüm konuların kontrolünü ele alan, eleyici bir yaşam detoksundan bahsedebiliriz sizler için. Evlilik kararı alabilir veya yurtdışına yerleşim ve taşınma ile ilgili gündemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Boğa ve Yükselen Boğa
Birebir ilişkiler, ortaklık ve partnerlik konularında hayatınızda sizi geriye çeken kişilerden kurtulabilir, açık düşmanlarınızın ve rakiplerinizin kontrolünü ele geçirebilirsiniz. İlişkilerinizdeki sırlar ortaya çıkabilir, başkalarıyla ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Var ise davalarınız bununla ilgili sonuca ulaşabilir, bir dönemi kapatabilir, tüm gerçekleri öğrenebilirsiniz.
İkizler ve Yükselen İkizler
Iş ortamı ve iş arkadaşlarınızla ilgili yeni bir döneme başlayabilir, vadesini dolduranlara hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bunaltan, geriye çeken bir işiniz var ise işinizi bırakabilir ve kendinize yepyeni bir kariyer planlaması yapabilirsiniz. Var ise sağlık sorunlarınız bunları çözebilir, önemli bir farkındalık yaşayabilir ve tedavi süreçlerini başlatabilirsiniz.
Yengeç ve Yükselen Yengeç
Aşk ve flört konularına bakışınızı değiştirecek etkilere maruz kalabilirsiniz, hayatınıza yeni birisi girebilir. Var ise spekülatif yatırımlarınız, satışa yönelebilirsiniz. Yenilenmek ve kendinizi daha iyi hissetmek için bir tatil planlayabilir ,hatta yurt dışı biletlerinizi ayırtabilirsiniz. Var ise çocuklarınızın yurtdışı eğitimi ve yerleşimi ile ilgili de aksiyon almanız mümkün.
Aslan ve Yükselen Aslan
Emeklilik kararı alabilir, bununla ilgili finansal şartlarınızı ayarlamaya başlayabilirsiniz. Var ise satmayı düşündüğünüz mülkleriniz bunları elden çıkarabilir, paraya çevirebilirsiniz. Paylaşılan kaynaklarla ilgili anlaşmalar yapabilir, görüşmeler yapabilir., uzlaşmaya varabilirsiniz. Yine miras konuları da ayrıca bu dönem ilgilenmeniz gereken gündemlerden olacak gibi görünüyor.
Başak ve Yükselen Başak
Yakın çevre, kardeş, kuzenlerinin gibi hayatınızda size yakın olan insanlardan elemeler yapabileceğiniz, bazılarını hayatınızdan çıkarmak isteyeceğiniz bir dönem bekliyoruz sizleri. Yerel çevrenizde yenilikler olabilir, aracınızı yenilemek için kredi çekmek isteyebilirsiniz. Sizi üzen ve kuşku yaratan düşüncelerinizi geride bırakabilir, onların yerine yepyeni bir umut tohumu ekebilirsiniz.
Terazi ve Yükselen Terazi
Finansal kaynaklarınızı yeniden yapılandırmak, önünüzü kesen harcamalarınızı hayatınızdan çıkarmak için karşınıza fırsatlar çıkartacak bir yeniaydan bahsediyoruz. İş ortamında tasarladığınız planları gerçekleştirebilir ve bu vesileyle de gelirlerinizi artırabilirsiniz. Yeteneklerinizi yine tasarladığınız biçimde iş ortamında ve iş arkadaşlarınızla paylaşmanız da çok mümkün görünüyor.
Akrep ve Yükselen Akrep
Genel görünümünüze önemli değişiklikler yapabilir, iyi bir detoks programıyla hem daha sağlıklı hem de daha iyi görünür hale gelebilirsiniz. Bazı motivasyonlarınızı geride bırakırken, yerine size daha iyi gelebilecek yeteneklerinizi daha iyi kullanabileceğiniz alanlar yaratabilirsiniz. Rakipleriniz veya dostlarınız vasıtasıyla kendinizle ilgili önemli farkındalıklar yaşayacağınız bir yeniay bekliyor sizleri.
Yay ve Yükselen Yay
Gizli olayların ortaya çıkabileceği, sizden habersiz arkanızdan dönen dolaplar ve sizi geriye çeken kişilerin apaçık karşınıza çıkabileceği bir yeni ay bekliyoruz sizleri. Var ise bir tedavi süreciniz, bununla ilgili yeni bir döneme başlamak, işe yaramayan ilaç vb tedavileri geride bırakmak için de elinize fırsatlar geçecektir. Acılarınızı geride bırakmanıza sebep olabilecek bir yeniaydan bahsediyoruz.
Oğlak ve Yükselen Oğlak
Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız arasında önemli bir eleme yapacağınız, farkındalık yaşayacağınız, sizi geriye çeken kişileri hayatınızdan sonsuza kadar çıkarabileceğiniz bir yeniay bekliyor sizleri. Öte yandan kariyer gelirlerinizi planlamak, yapılandırmak içinde fırsatlar elinize geçecektir. Var ise iş ortağınız veya partneriniz onun özel hayatı veya spekülatif yatırımları ile ilgili de önemli detayların açığa çıkabileceği bir yeniay olabilir.
Kova ve Yükselen Kova
Kariyer ve başarınıza ilgili yepyeni bir sayfa açmak, kariyerinize yeni bir yön vermek, sizi geriye çeken veya artık yapmak istemediğiniz her şeyi hayatınızdan çıkarmak için fırsatlar çıkarabilecek bir yeniaydan bahsediyoruz. Yeni bir sosyal statü de hayatımıza getirebilecek olan bu yeni ay ile evlenebilir veya boşanma kararı da alabilirsiniz.
Balık ve Yükselen Balık
Inanç ve felsefenizle ilgili önemli farkındalıklar yaşayabilir, artık işe yaramayan tabularınızı geride bırakabilir, hayatınıza yepyeni bir perspektif getirebilirsiniz. Yurtdışına yerleşmek, akademik eğitime başlamak ile ilgili planlarınız var ise bununla alakalı maddi kaynaklara ulaşabileceğinizi düşünebiliriz. Rahatsızlık duyduğunuz bir yabancı çevre içerisindeyseniz belki bu noktada da bir değişiklik yapabilir ve kendinize yeni bir çevre edinebilirsiniz.

Write a comment