Herkese Merhaba,
Seyahat planları, yeniden değerlendirmeleri, eğitimler ile ilgilenebileceğimiz bir gün bekliyor bizleri. Büyütmek ve geliştirmek istediğimiz işlerimize yönelebilir, yatırımlarımızı gözden geçirebiliriz. Yanı sıra etik ve ahlak- doğru olanı yapma çabası da bugünlerde dikkat çekici olacaktır.
Yabancı kültür veya insan merakı ile araştırmalar yapabilir, canımız gezmek tozmak isteyebilir de.
Yalnız abartılı söylemlerden, aşırılıklardan, “Ben bilirim-senin önemin yok” tavrından uzak durmak da gerekiyor bu süreçte.
10:26 ve civarında eksikliğini hissettiğimiz konularda kendimizi geliştirmek ve ustalaşmak için fırsatlar ile karşılaşabiliriz. Doktor randevuları , tedaviler için de bu zaman aralığını kullanabilirsiniz. Öte yandan aşkın bir eksiklik duygusu nüksederse yeteneklerinize, aslında neler yapabileceğinize odaklanmanızı tavsiye ederim.
Bugünün en önemli konusu ise Merkür’ün Venüs’e iradi açı ile bağlanması gibi görünüyor. İlişkiler için diyalog yoluyla sorunları çözebileceğimiz bir etki getirirken, ticari hareketlilik, satışların artışı gibi etkiler de gözlemleyebiliriz. Öte yandan Terazi Venüs’ünden bahsettiğimiz için adalet söylemleri, mesajları, yine savaşla ilgili mesajlar bugünün gündemini oluşturabilir. Merkür küçüklükle ilgilidir, Venüs para ile, gelirlerinizde ufak tefek artış sağlayabilirsiniz de. Merkür’ün sürgün hali yabancıları ifade ettiğinden de yabancılarla yapılan anlaşmalar gündemde olacaktır bugün.
Bireysel açıdan ise;
– Barışmak
– Ticari sözleşmelerinizi görüşmek
– Hukuksal-adalet-haklı haksız olmakla ilgili görüşmelerinizi yapmak
– Yurt dışı veya yabancı marka alışverişi yapmak için değerlendirmek mümkün bu açıyı.

Sevgilerimle
Selin

Write a comment