Herkese Merhaba,
Sabah 10:41’e kadar Ay boşlukta olacağı için yeni bir işe başlamak yerine var olan işlerinizi gözden geçirmeniz daha iyi bir fikir olacaktır. Biraz ağırdan alıp, önemli işler için 10:41’de Ay’ın Oğlak geçişinden sonrasına bırakmanızı tavsiye ederim.
Bugün iş görüşmelerinizi yapabilir, sorumluluklarınızı yerine getirebilir, organizasyonlar yapabilir ve katılabilirsiniz de. Uzun vadeli planlarınızı yapmak için de bugün ideal.
Yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz de bugün.
Manikür, pedikür ve cilt bakımı için bugün yine uygun olabileceği gibi dizler-dişler-kemikler hassaslaşabilir, dikkatli olmakta fayda var. Hatta saç bakımı için de bugün değerlendirilebilir.
Ay Oğlak’ta, yabancılık efekti de verdiğinden, yabancı bir yere gitmek, yurt dışı seyahat-konaklama planlamak, yabancılarla görüşmeler yapmak için bugün uygun olabilir.
11:48 ve civarında kalıcılık ve sağlamlık gerektiren işlere yönelebilir, zamanınızı planlayabilir, zaman yönetimi konusunda harikalar yaratabilirsiniz. Kural koymak ve kurallarla ilgili görüşmeler yapmak da mümkün tabi .
Merkür ile Venüs’ün iradi kontağı bugün de devam ettiği için, ticaret, sanat, ilişkiler gibi konularda uyumu yakalamak çok mümkün, fakat Jüpiter’in 150’lik ile bağlanmasından anlıyoruz ki ticarette ve ilişkilerde garip yollar denenebilir, veya orada olmaması gereken kocaman bir çiçek buketi masanızın üzerinde yerini alır dilerim ki. Ez cümle, sokakta ilginçlikler, iletişimde kuşla haberleşmek isteyenler, mağazalarda satılan tuhaf ürünler olabilir. Şaşırmayın, tadını çıkarın. Hayat hep aynı olsa çok sıradan olurdu.

Sevgiler ve öpücükler
Selin

Write a comment