Herkese Merhaba,
Sorumluluklarımız ve yapmamız gerekenlerin, ev veya iş yeri fark etmez düzenlenmesi ve zamanlanması gereken işler bizleri bekliyor. Diğer zamanlara göre biraz daha çalışkan olmamız da cabası pek tabi.
Manikür ve pedikür-cilt bakımı için randevu alabilirsiniz. Saç bakımı da mümkün elbette.
Bugünün mottosu “Yaşamak ciddi iştir” diyebiliriz.
Gece saatleri geliştirmek ve büyütmek istediğimiz işler için ideal fakat sanırım bundan gece çalışanlar ancak faydalanabilir. Olası her durumun büyüyebileceğini unutmadan, hiçbir şeyi abartmayın.
Sabaha karşı ilişkiler için zorlayıcı etkiler barındırıyor. Sabah agresif uyanırsanız bekleyin biraz zaman geçsin, veya arzularla gerçek ihtiyaçları karıştırmak da mümkün. Canınız sıkılıp sabaha karşı alışveriş sitelerinde gezmeyin bence. Sabahı pişmanlık olabilir.
14:40 ve civar zaman aralığında kazalara, hasar almaya dikkat. Temkinli olmamız gereken bir zaman dilimi. Eksiklik ve dışlanma da çok mümkün. Usta olduğunuz işlerde de başarısızlık söz konusu olabilir, bu sebeple bu zaman aralığını sakin geçirmeye bakın.
22:50 ve civarı ise ani gelişen sürprizlere ve ilklere açık. Dilerim en tatlı sürprizler kapınızı çalsın.
Günün en önemli etkileri ise Neptün’e önce Mars’ın sonra da Güneş’in engelsiz bağlanması. Bu etki ile;
– Tasarılarımızı hayata geçirmek, planlarımız için aksiyon almak
– Öngörülerimizi gerçekleştirmek, idealleriniz için harekete geçmek
– Aşk ve mutluluk duygularına büyülenmişçesine çekilmek
– Doğruluk oranı yüksek tahmin yapabilmek
– İstediğimizi elde etmemiz için hayatın sihirli elini hissetmek mümkün olacaktır.
Fakat engelsiz akış gök cisimleri arasında olumsuz olabilecek olaylara da engel koymayacağı için özellikle sularla, gazlarla ilgili problemler söz konusu olabileceği gibi Mars’ın yanıklığını da hesaba katarsak bağışıklık sistemine yönelik bir sorunda da vücut zor durumda kalabilir, ve dahi son zamanlarda çokça izlediğimiz suç işlemiş olanlarla ilgili gelişmeler de aşkın bir hal alabilir.

Sevgilerimle
Selin

Write a comment