Herkese Merhaba,
İş, güç sorumluluklara odaklanma, yapmamız gerekenleri planlama, hayatımızda gerekli düzenlemeleri yapmak için sabah saatlerinde vaktimiz olacak fakat 11:27 itibarı ile Ay boşlukta olacak, bu sebeple saat 11:27-14:27 arasında yeni bir şey başlatmamak iyi olacaktır.
14:27 itibarı ile ise Ay artık Kova seyrine başlıyor. Sosyalleşmek, arkadaşlarla bir arada olmak, vakit geçirmek için uygundur Kova zamanı.
Yardımlaşmak için bugünü değerlendirebiliriz. Kaos ve isyanla ilgili olması da bugün içimizde otoriteye karşı bir isyan duygusu kabarabilir de, aynısı diğerlerine de olacağı için emri vaki yapmamakta, emir kipi ile konuşmamakta fayda var.
Apartman toplantıları, yardım derneklerinde bir araya gelmek, takım sporları için uygun olabilir.
Sabah erken saatlerde dinamik ve keyifli uyanmak mümkün, yapmak istediğimiz işler varsa erken saatler süper.
Saat 08:41’de ise Mars ile Güneş kavuşuyor. Uzun süredir yanık olan Mars’ın özellikle suç dünyasındaki etkilerini izledik zaten. Ki bu kavuşum 2 yıllık döngüleri de belirler. Demek ki önümüzdeki 2 yıl yer altı dünyası, suç örgütleri, suçlular, bankalar, para piyasaları, vergiler, kimyasal ve biyolojik silahlar ile zehirli ve toksik maddeler, sosyal sistem ve yasal değişiklikler, ayakta kalmaya çalışan ülkelerin direnişi-mücadelesi, insan-hayvan klonlama ile ilgili gündemleri konuşuyor olacağız. En çok da suçluları, suçları ve tabuları. Hapishaneler, hastaneler, uluslararası suç örgütleri ve hırsızlık şebekeleri ve daha daha neleri..
Bugün için etkisine dönecek olursak da; Güneş ve Mars beraber Koç etkisini getirebilir, bu da patlayıcı, tahammülsüz, sabırsız, savaşkan bir enerjiyi ifade eder. Isı kaynakları, aktif volkanlar, tepedeki insanlar, üst katlarda oturanlar özellikle doğalgaz vb patlamalara dikkat etmeli. Gün boyunca tartışmalara, kavgalara, kazalara dikkat etmek iyi olacaktır. Bağışıklık sistemimiz de zayıf olabileceği için kalabalıklara karışmak hastalıklara da açık hale getirir, dikkat! Sporcular, kasaplar, tehlike içeren meslek erbapları bu ara ekstra özenli çalışınız.

Write a comment