Herkese Merhaba,
Yardımlaşmak, bir arada hareket etmek , arkadaşlarla sosyalleşmek için Ay’ın Kova’da olduğu bu Pazar gününü kullanabilirsiniz ama gün genelinde gergin enerjiler hala devam ettiği için yine de topluluklara karışmamakta, risk almamakta fayda var. Tanıdık ve bildiğiniz çevre ile bir arada olmak daha güvenli gibi.
Sabaha karşı abartılı ve aşkın bir duygu durumu ile uyanmak, olayları abartılı algılamak mümkün ama bence bu saatte zaten uyuyor olursunuz.
11:11 ve civarı ise ilişkiler açısından destekleyici, sevginin ifadesi, sorunların çözülmesi mümkün olabilir. Değerlendirebileceğiniz güzel bir zaman aralığı. Evinizi yuvanızı güzelleştirmek, kendinizle alakalı güzellik bakımları yapmak için de uygun.
13:38 ve civarı ise iletişim kurmak, yazışmalarınızı gerçekleştirmek, yolculuk yapmak için uygun olabilir. Yürüyüşe çıkmak, sohbet etmek için de uygun bir öğle zamanı aslında.
17:50 ve civarında ise ustalığımızı konuşturmak, yaralı veya hasarlı hissettiğimiz yaşam alanımızı tedavi etmek, fiziksel yaralar da dahil, için güzel zaman.
Gün boyunca Güneş-Mars kavuşumunun patlayıcı, zorlayıcı etkisi devam ederken (etkileri 18 Kasım güncesinde okuyabilirsiniz) Venüs ise Neptün ile hizalanıyor ki tüm zorluklara rağmen güzellik, ilişkiler ve sanat açısından destekliyor bizleri gökyüzü. Hayatımızı güzelleştirmek için doğru tasarımlar yapabileceğimiz bir gün, evimizle ilgili aklımızda olan dekorasyonları hayata geçirmek mümkün olacağı gibi var ise küslük barış için de ideal zaman. Sanatçılar bugünü değerlendirebilir, üretkenlik için.
Lakin Terazi Venüs’ü köprüleri, bağlantı yollarını anlatırken Balık Neptün’ü yine sularla ve aşkınlıkla alakalı. Bu sebeple uyarıları ciddiye alıp bugün güvende kalın.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment