Herkese Merhaba,
Ay’ın Kova burcunda seyri bugün de akşam saatlerine kadar devam ediyor olacak ve yardımlaşmak, sosyalleşmek ve gerekirse ilişkilere sınır koymak için uygun olacaktır.
Sabaha karşı gergin ve tatsız sürprizlere gebe , bu sebeple erken uyumak ve gerilmemek iyi olacaktır.
Fakat sabahın erken saatlerinde, 08:01 ve civarında, tecrübelerimizden faydalanarak doğru kararlar verebilir, gruplara katılabilir, ekiplerle beraber hareket edebiliriz. Yeni öğrendiğimiz faydalı şeyleri alışkanlık haline getirmek için süper zaman.
Öğle saatleri ise oldukça gergin, agresif ve patlayıcı etkilere gebe. Risk almadan, kimseyle tartışmadan, zorlayıcı sporlar yapmadan ve sağlımız için tehlikeli yerlerde bulunmadan geçirelim.
13:49-17:28 arasında ise Ay boşlukta, yeni bir şeye başlamak için uygun değil. Akıl karışıklıkları, yanlış kararlar olabilir, işler askıda kalabilir.
17:28 itibarı ile Ay artık Balık seyrine geçecek ve kabulleniş, huzur, uyum, anlayış, empati ve güzellik hayatımıza uğrayacak. Müzik dinlemek, olaylara geniş perspektiften bakmak ve bu bağlamda çözüm bulmak için ideal. Şifalanmak için de uygundur.
18:44’te ise Satürn’e kavuşuyor Ay ve sorumluluklarımıza odaklanmak mümkün olacağı gibi ustalıkla sorunların üstesinden gelinebilecek zaman aralığı gibi görünmekte. Zamanı planlamak için değerlendirilebilir, eğer bir yazar iseniz bu kavuşum kalıcı eserler üretmek için şahane olabilir, değerlendirmelisiniz. Veya ilişkilere kalıcı barış için de kuralları koyma zamanı olabilir.
Sevgiler
Selin

Write a comment