Herkese Merhaba,
Balık burcunda seyreden Ay ile yardımlaşmak, şefkatle yaklaşmak ve anlayışlı olmak için ideal olan bugünü Güneş de Pluto’ya iradi açıyla bağlanarak destekliyor. Toplum dışına itildiğini düşündüğünüz tüm canlılara el uzatmak için şahane zaman değerlendirebilirsiniz.
Yanı sıra başarı elde etmek amaçlı gerekli güce ve karizmaya da sahip olmak, bu bağlamda önemli iş görüşmeleri, otorite figürlerle görüşmek vb konular için değerlendirin bugünü.
Merkür’ün ise Kiron’a pürüzsüz akışla bağlanması aslında toplum dışına itilen ve dışlananları bir kez daha vurguluyor bugün. Hayatınızdan dışladığınız insanlar var ise bağ kurmak, iletişime geçmek için bugün süper. Yanı sıra yanlış anlaşılmalar, birbirine bir şekilde hasar veya yara vermiş ilişkilerin onarımı için doğru adımlar atabiliriz.
Sabahın erken saatleri iyimser bir ruh haliyle uyanmak, güne keyifli başlamak çok mümkün. Eğer sabah insanı iseniz erken saatlerde önemli işlerinizi halledebilirsiniz.
22:15 ve civarı iletişim sorunlarına gebe olsa da gün geneli iyi etkiler olduğu için ufak bir sürtüşme olarak kalır bu etkiler.
Özetle bugünü;
– Kırgınlıkları gidermek
– İnsanları etkilemek
– Başarmak için aksiyon almak
– Sağlığınızla ilgilenmek, doktor randevularınızı almak
– Yaralarınızı sarmak, küslüklerinize son vermek
– Güzelleşmek
– Sanatsal faaliyetlerde bulunmak için değerlendirmelisiniz.
Burcunuzun aldığı etkiler ise haftalık burçlarda, henüz okumadıysanız mutlaka okumalısınız.

Sevgilerimle
Selin

Write a comment