Herkese Merhaba,
Ay’ın Koç seyri ile dinamik ve hareketli bir güne uyanıyoruz. Tahammülsüz ve sabırsız olma ihtimali yüksek olacağı için bugün otokontrolümüzü sağlamakta zorlanabiliriz. Fakat yücelimi Güneş, Satürn’den kare aldığı için zaten çok da dilediğimiz gibi hareket edemeyebiliriz.
Aceleci davranmak kaynaklı sorunlar söz konusu olabilir, bu sebeple önce düşünüp sonra harekete geçmenizi öneriyorum öncelikle. Sakarlıklara karşı da dikkat lütfen!
Koç, ilkler ve başlatmakla ilgilidir, bu sebeple girişimlerimiz için destekleyici olabilir.
Akşam saatlerinde Kiron kavuşumu ile Ay, bizi yaralanmaya ve hasar almaya karşı uyarıyor. Koç burcunda gerçekleşen bu kavuşum riskler barındırdığı için özellikle 23:26 ve civar zaman aralığında sakin kalmak, konfor alanımızda olmak iyi bir fikir olabilir. Bu kavuşum Venüs-Kiron karşıtlığını da tetiklediği için ilişkiler, kadınlar, sanat, konfor alanımız, para, güzellik ve kediler gibi Venüs’ün ifade ettiği konulara dikkat çekiyor yine. Kimsenin zarar görmemesi için temkinli olalım.
Gün boyunca Güneş-Satürn uyumsuz açısının ağırlığını hissediyor olacağız. Yaşam enerjimiz düşebilir, sağlığımız açısından zorlayıcı etkiler olabilir, otorite figürler sorunlar gündeme gelebilir. Kısıtlanmak, engellenmek, başarılı olacağımıza inandığımız konularda dahi beklentimizin karşılanmaması gibi motivasyonumuzu aşağı çeken durumlar yaşanabilir. Yöneticiler için zorlayıcı etkileri getirebilir bugün. İnisiyatif almak, bağımsızca hareket etmek çok mümkün değil. Tüm bu sebeplerle bugün;
– Hayatımızın kontrolünü sağlamak maksatlı gelecek planlamaları yapmak
– Gerekli kısıtlamaları uygulamak
– Kurallara uymak
– Otorite ile çatışmaya girmemek
– Kalp öncelikli genel sağlığa dikkat etmek iyi olacaktır.

Sevgilerimle
Selin

Write a comment