Herkese Merhaba,
Gece saatleri ilişkiler açısından biraz gergin, yanı sıra riskli de. Ay, Venüs-Kiron açısını tetikliyor. Bu da özellikle kadınların gece saatlerinde riskli ortamlarda bulunmaması gerektiği anlamı taşıyor.
Fakat sabahın erken saatleri iletişime açık uyanıyoruz. Hareketli, dinamik başlayabiliriz güne. İşe giderken trafik vb engeller çok da canımızı sıkmayabilir, hatta görece daha hızlı da gidebiliriz hedefe.
14:01 ve civarı ise yeniliklere, yeni insanlara ve bir seçim yapılacaksa yeni olanı seçmeye çok uygun.
20:40 ve civarı ise kaygı geliştirebilir, karamsarlaşabiliriz. Yıkım etkisini de beraberinde getiren bu zaman aralığında da dikkatli olmakta fayda var. Korkular tetiklenebilir, korkutucu etkiler yaşanabilir.
20:41-23:28 arasında ise Ay boşlukta olacak ve sonrasında ise Boğa burcuna geçiş yaparak, anilik ve büyüklük efektini hayatlarımıza taşıyor olacak.
Gün boyunca Merkür-Uranüs’ün uyumsuz açısı ile gerçekten çok saçma şeyler duyabilir, konuşabilir, “yok artık, bu da bununla nasıl olur?” sorusunun yanıtını arayabiliriz. Yanı sıra trafikte, iletişimde ve ticarette beklenmedik, olmayacak etkileri getirebilir bugün.
Saat 13:14 itibarı ile de Mars artık Yay burcunda seyahate başlıyor. 4 Ocak’a kadar macera isteğinin artması, yabancılar-yabancı kültürlerin keşfi için harekete geçilmesi, yolculukların hızlanması, eğitim ile ilgili dinamik süreçlerin varlığını izleyebiliriz. Farklı bir gönderide tahminlerimi okuyabileceksiniz bu süreçle alakalı olarak fakat şu an önemli olan Mars- Satürn uyumsuz açısı. 25 Kasım’da açı kesinleşecek fakat bizler etkisini bugün öğle itibarı ile hissediyor olacağız. Bu bağlamda;
– Hareketlerimiz kısıtlanmış hissedebilir, bu sebeple başkaldırmak isteyebiliriz
– Kemiklerimiz, dişlerimiz ve cildimiz hasar alabilir. Kesinlikle dikkatli olmalıyız. Kırık-çıkıklara dikkat.
– Suçlu potansiyeliniz var ise yakalanmanız çok mümkün.
– Enerjimiz düşebilir, harekete geçmek kolay olmayabilir.
– Hastalıklar artabilir, bağışıklık sistemi çökebilir
– Hayatımızdan çıkarmak istediğimizi çıkaramayabiliriz
– Kanda demir eksikliği ile ilgili sağlık sorunları olabilir
– Doğumlarda gecikmeler-sorunlar söz konusu olabilir
– Sporcular, tehlike içeren meslek erbapları dikkatli olmalı.
– İyi tarafı ile saldırılar engellenebilir, şımarıklıklar tolere edilmez.

Sevgilerimle
Selin

Write a comment