Herkese Merhaba,
Konfor alanımızda kalmak, biraz tembellik etmek, enerjimizi korumak isteyeceğimiz bir Pazar gününe uyanıyoruz. Ay, Boğa burcunda seyrediyor olacak ki tehlikeyi farkındasınızdır, iştaha dikkat, Venüs de Terazi de seyrediyor ki zevklere biraz fazla düşkün olabiliriz bu aralar.
Güzellik bakımları, evimizi güzelleştirmek, aradığımız ürünleri indirimli bulmak bugün mümkün olabilir. Tatlı yeme isteği de artabilir, kontrollü olalım.
11:02’de Uranüs ile kavuşan Ay ile hayatımıza gariplikler, tuhaf sürprizler, mantıksız karşılaşmalar uğrayabilir. Farklılıkların tadını çıkarmak bence iyi bir fikir olabilir.
18:42 ve civarı ise tasarılarımızı, aklımızda daha evvel planladıklarımızı veya hesapladıklarımızı hayata geçirmek için ideal. Tam da “Ben bunu söylemiştim zaten” saatleri.
Gün boyunca Venüs ile Uranüs 150’lik açı ile kontak kuruyor olacaklar, ilişkilerde mantıksızlıklar, saçmalıklar zamanı. Para harcarken de mantığınızın sınırlarını zorlamayın dilerseniz.
Merkür aşkın deklinasyonda, iletişim görece hızlı akabilir, fakat yanlış bir bilginin de kontrolsüz yayılabileceğini bilmelisiniz. Bu sebeple kime ne dediğinize, veya kimin ne dediğine dikkat edin. Neptün karesine doğru da ilerlediği için dolandırıcılar, yalancılar, ortalık karıştırıcı gerzek mikserlere dikkat edin. Söylenenlere çok da güvenmesek iyi ederiz bugünlerde.
Sağlık açısından boyun boğaz bölgenize dikkat etmenizi ve ayrıca havadan geçebilecek hastalıklara karşı da temkinli olmanızı tavsiye ederim. Tozlar, virüsler, bakteriler de hızla yayılabilir ki Mars da yanık, bağışıklık sistemimiz pek güçlü değil bugünlerde.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment