Herkese Merhaba,
Ay’ın İkizler burcunda seyri ile güne “Merhaba” diyoruz. Bu bağlamda iletişim, sohbet etmek, bilgi aktarımı, kısa yolculuklar için zaman ayırabiliriz. Araştırmalar yapmak, ihtiyacınız olan bilgiye ulaşmak için İkizler zamanını kullanabilirsiniz yine.
Sabahın erken saatlerinde eksiklikleri tolere edebileceğimiz, anlayışlı bir ruh halinde olabiliriz. Fiziksel bir sorun varsa veya bir sağlık problemi , kendimizi iyi hissettirecek etkiler barındırıyor.
20:54 ve civarında ikili ilişkilerde uyumu sağlayacak iletişimi kurmak, barışmak için ideal. Ticari hareketlilik için de uygundur. Alışveriş yapabilirsiniz. Güzellik-bakım için de uygun, güzel bir akşam bakımı ne iyi hissettirir.
23:11 ve civar zaman aralığında ise önemli kararlar vermek, yeni insanlarla tanışmak veya tanıştığınız insanları değerlendirmek için uygun.
Ay ve Merkür bugün de aşkın deklinasyonda, yani iletişimde hatalara, teknolojik aletlerde sorunlara, yanlış bilgi aktarımına, zorlayıcı rüzgarlara, trafik kazalarına, çenenizi tutamama haline dikkat!
Sevgiler
Selin

Write a comment