Herkese Merhaba,
Sabah 09:53’e kadar Ay boşlukta olacak, bu sebeple sabah saatlerinde yeni bir şey başlatmamak , var olan işleri düzenlemek iyi olacaktır.
Sonrasında ise Ay artık Yengeç burcunda ilerliyor olacak. Evimiz, yaşam alanımız, ailemiz, birikimlerimiz ve bize ait olan şeylerle ilgilenmek için destekleyici olacaktır.
Evimizde akit geçirebilir, geçmişi anabilir, eski dostları arayabiliriz bugün. Dedikodu da bu soğukta çayın yanında fena olmaz tabi.
Yengeç, gizlilikle de ilgilidir ve mahremiyetle. Mahremimiz önem kazanacaktır ve gizli kalmasını istediğiniz işleriniz için de uygundur.
Sağlık açısından mide ve göğüsler hassasiyet kazanabilir, beslenmenize dikkat etmenizi, yanı sıra tatlı-pasta şekerlemelere de mesafenizi korumanızı öneriyorum.
11:50 ve civar zaman aralığını kalıcı ve sağlam olmasını istediğiniz işlerinize ayırabilir, önemli görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Zaman yönetimini da doğru sağlayabileceğiniz için planlamalar için bu zaman aralığını kullanabilirsiniz. Hafızanız da epey güçlenebilir, normalde hatırlayamadığınız şeyleri hatırlayabilir, kayıp bir şeyin yerini anımsayabilirsiniz de.
23:21 ve civar ise büyütmek ve genişletmek istediğimiz şeyler için uygundur. Birikimler gözden geçirilebilir, mali planlama yapılabilir. İştah fazla artabilir, dikkat. Bu zaman aralığı ani ve büyük olaylara da gebe aynı zamanda.
Saat 20:15’te kesinleşecek olan ama gün boyunca ve önümüzdeki günlerde etkisini hissedeceğimiz Venüs’ün GAD kavuşumu oldukça önemli etkileri getirebilir;
– Eski sevgiliniz, eşiniz ile yeniden karşılaşmak, irtibata geçmek söz konusu olabilir
– Bazı ilişkiler de son bulabilir, özellikle temeli sağlam olmayan, emek verilmemişse eğer
– Mali konularda eskinin, emeğin, deneyimin karşılığı alınabilir fakat mutlak suretle yeni seçeneklere tedbirle yaklaşılmalı.
– İlişkilerde çok dikkatli olmalı
Sevgilerimle
Selin

Write a comment