Herkese Merhaba,
Ailemiz, sevdiklerimiz, sahip olduklarımız, birikimlerimiz ilgilenmek, evimizde yuvamızda düzenlemeler yapmak için uygun etkilerle başlıyoruz güne, çünkü Ay Yengeç seyrine devam ediyor.
Sabahın erken saatleri biraz gerilimli uyanabilir, ne yapacağımıza karar vermekte zorlanabiliriz. Hiç zorlamamakta fayda var, birkaç saat geçtikten sonra yeniden değerlendirmek daha iyi olabilir.
09.04 ve civar zaman aralığında ise etkileyici tasarımlar yaratmak, doğru tahminler yapmak için uygun olacağı gibi, ılımlı ve uyumlu bir enerji akışından da bahsedebiliriz.
11.08 ve civar ise ilişkiler açısından zorlayıcı, uzlaşmak zor olabilir. Hırs, kıskançlık gibi duygular rahatsız edici boyutta olabilir. Harcamalar konusunda da dikkatli olmanızı öneriyorum.
16.06’da ise Ay’ın Pluto ile karşıt açısı ile gergin, huzursuz ve kaygılı hissetmek mümkün, yıkıcı etkileri de beraberinde taşıyan bu zaman aralığında manipülatif etkilere ve kişilere dikkat etmekte fayda var.
16.06- 19.00 arasında ise Ay boşlukta olacak, önemli işleri bu zaman aralığına denk getirmemek iyi olacaktır.
19.00’da ise Ay artık Aslan’ın neşeli, enerjik, güvenli, eğlenceli topraklarına giriş yapıyor. Sahnede olmak, yaşamdan keyif almak, flört etmek, kendimizi ve yeteneklerimizi göstermek için güzel fırsatlar bekliyor bizleri. Çocuklarla da vakit geçirebilir, organizasyonlara katılabiliriz.
17.31’de ise Merkür Oğlak burcuna giriş yapıyor, ve iletişim 23 Aralık’a kadar daha resmi, ciddi, organize, hedef odaklı olarak akacaktır. Odaklanma yetimizin artması ile işimizde ve hayatımızda daha çözüm odaklı hareket etmek de mümkün görünüyor. Ciddi düşünce ve sözlerin arasında arada sinir bozucu bir biçimde alaycılık da mümkün Oğlak Merkür’ünde ama kendi şakasına kendi güler artık. Merkür Oğlak seyrinde iken 10 Aralık’ta durağa girecek ve 16 Aralık’ta da retro, fakat daha öncesinden de normal hızının altına düşecek. Oğlak’ın da zamanla ilgisini hesaba katarsak, zaman ağırlaşabilir, iletişim yavaşlayabilir, yolculuklar daha fazla vakit alabilir, zamanlama ile ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Merkür retrosunu ayrı bir gönderide anlatacağım zaten fakat şimdiden aklınızda olsun teknolojik alet falan alacaksanız 10 Aralık’tan evvel planlayın alım zamanını.

Sevgiler
Selin

Write a comment