Herkese Merhaba,
Şahane, muazzam, muhteşem bir 2 Aralık günü bekliyor bizleri çünkü ben doğdum, ve haritaya baktım da süperella bir Solar Return ile giriyorum yeni yaşıma. 😊 Ki gelişi bugünden belli çok çalışacağım çooook 😊 Vakit bulup da aylık öngörülerimi yazamadım size ama bana birkaç gün verin lütfen, aşırı yoğunum. Fakat sonra önemli ve faydalı zaman aralıkları ile beraber burç öngörülerim sizinle.
Güne dönecek olursak eğer Ay’ın Aslan seyri ile başlıyoruz güne, sahnede olmak, ışıldamak ve parlamak isteyeceğiz. Çocuklarımızla vakit geçirebilir, çocuklar gibi mutlu olabiliriz de.
Açıklıkla ilgili olan Aslan zamanı, pek gizli saklı bir şey kalmaz bu sebeple bakalım hangi sırların perdesi aralanacak.
Kuaför randevularımızı alabilir, saç bakımı, boyası ve şekillendirmesi ile ilgili işlemler yaptırabiliriz.
Flörtöz de olacağımız bir gün olduğundan, içinden gelenler için fingirdeme zamanı 😊
Spora başlamak, eğlenceli aktiviteler yapmak, gülmek-eğlenmek için bence bugün şahane.
Sabahın erken saatlerinde dinamik ve enerjik başlıyoruz güne, aşırı iyimserlik kaynaklı da tutmayacağımız sözler verebiliriz, dikkat.
14:44 ve civarı ise önemli görüşmeler için uygun olmakla beraber, tatil planlarımızı yapabilir, sosyalleşebilir ve otorite figürlerle irtibata geçebiliriz.
Merkür ise Satürn’e engelsiz bağlanıyor ki iletişimde ve ticarette kalıcılık ve sağlamlık bekleyebiliriz. Görüşmelerimizi planlayabilir, zaman yönetimi ile ilgili iyi etkilerden faydalanabiliriz.
Yaşı büyük veya olgun kişilere akıl danışmak, fikir almak ve uygulamak için de uygundur eğer yardıma ihtiyaç duyuyorsanız.

Öptüm
Selin

Write a comment