Koç ve Yükselen Koç
Aşk&İlişkiler: Bir dönemi kapatmak, bitirmek isteyebilir, hayatınızdan bazı insanları çıkarmak için harekete geçebilirsiniz. Verdiğiniz emeklere değip değmediğini size düşündürerek farkındalık kazandıracak etkiler bekliyor sizleri. Özgürlüğünüzün kontrolünü aşka bırakma kararıyla evlenebilirsiniz de pek tabi.
Kariyer&Para: Kariyeriniz ve amaçlarınızla ilgili önemli görüşmeler yapabilir, konsantrasyonunuzun artışı ile işe ve kazanmaya yönelebilirsiniz. 8 Aralık ve civar günler gelir artışına sebep olabilecek anlaşma ve görüşmeleri getirebilir hayatınıza. 4 Aralık itibarı ile ortaklı gelirler, miras, vergiler ve borçlarınızla ilgili önemli gelişmeler olabilir. 5 Aralık özellikle olası sorunlara kalıcı çözümler bulmak için destekleyici. 25 Aralık civarı tasarladığınız kredi varsa çekebilir veya ortaklı gelirleriniz beklentinizi karşılayabilir.
Sağlık: Sakarlıklara, kazalara dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. 8 Aralık tedavi, iyileşme, kendinizi iyi ve sağlıklı hissetmek için şahane, değerlendirmenizi tavsiye ederim. 5 Aralık civarı korkularınızın üstesinden gelebileceğiniz etkiler getiriyor.
Genel: Yaşam felsefeniz, inançlarınız ile ilgili yenilenme söz konusu olmakla beraber ay ortası itibarı ile yabancılar-size katkısı olacak yabancı kültürler, uzak yolculuklar ve yurt dışı planlarınız söz konusu olabilir. Eğitim, kültürel gelişim ise diğer getiriler gibi duruyor. Alternatif tıp ile daha sağlıklı olma girişimleriniz var ise bu konuda da oldukça destekleniyor, yaşamsallığınızı artırıyorsunuz. Ay sonu itibarı ile de ev, yuva, aile ile ilgili önemli aydınlanma farkındalık sizleri bekliyor. Bilinçaltı korkuların üzerine gidebilir, gizli kalmışları ortaya çıkarabilirsiniz. Taşınmaz veya mülk alımı ile ilgili önemli etkiler de getirebilir.

Boğa ve Yükselen Boğa:
Aşk&İlişkiler: Ay boyunca ilişkileriniz epey hareketli ve tutkulu olabilir. 5 Aralık civarında evlilik kararı alabilir veya sağlam, güçlü bir ilişkinin başlangıcına imza atabilirsiniz. Sosyal ağlar aracılığı ile veya bir organizasyonda daha sonra sizin oldukça önemli olabilecek birisi ile tanışmanız şaşırtıcı olmaz. Tutkulu ve sahiplenici bir partner ile sizin kurallarınız ve konfor alanınız arasında kalabilirsiniz. 21 Aralık civarı ilişkiler açısından sarsıcı ve beklenmedik etkileri getirse de sonrasında idealize ettiğiniz ilişki akışına geri dönebilirsiniz.
Kariyer&Para: Eşinizin veya partnerinizin gelir kaynakları ile ilgili dinamik ve göze çarpan ilerleme, büyüme ve genişleme söz konusu olabilir. Ayrıca kredi-borç-vergi ile ilgili olarak da siz de önemli gelişmeler kaydedebilir, doğru kaynak kullanımı ile borç yükünüzü hafifletebilirsiniz. 17 ve 28 Aralık tarihleri civarında finansal konularda, harcamalarda ve borç alıp verme gündemlerinde ultra dikkatli olmalısınız.
Sağlık: Beslenme ve aşırılıklara karşı dikkatli olmalısınız. Lakin 27 Aralık itibarı ile sağlık ve yaşamsallık açısından oldukça destekleyici etkilerden de söz edebiliriz. Dinamik, hareketli ve sağlıklı olmanızı bekliyoruz.
Genel: Ay boyunca öncelikleriniz giderleriniz, harcamalarınız olmakla beraber sizde korku stres yaratan durumlara çözüm getireceğinizi de söyleyebiliriz. Olası bir operasyon düşünceniz var ise veya yıpratıcı bir hasar veya yara almışsanız 15 Aralık ve civar günler sizin için iyileşme etkilerini getirmekte. Açık düşman ve rakiplerin de ay boyunca gündeminizde olması muhtemel ki gelişiminizin kontrolünü kimseye kaptırmamanızı tavsiye ederim. Seyahatlerinizi planlamak, eğitimlerinizi ciddiyetle ele almak mümkünken yabancılarla iş yapmanız da olasılıklar arasında. 18 Aralık, 21 Aralık ve 27 Aralık sizin için fırsatları ve olumlu gelişmeleri hayatınıza taşıyacak tarihler gibi görünmekte.

İkizler ve Yükselen İkizler:
Aşk&İlişkiler: Ay boyunca ikili ilişkilerde dinamik ve ara ara agresif etkilere ve tartışmalara maruz kalmak söz konusu olabilir, orta yolu bulmak bazen zorlaşırsa doğru tartışma ile sorunları açığa çıkarıp iyileştirme şeklinde davranmak gökyüzü etkilerine en uygun yöntem gibi duruyor. 17 Aralık civarı ilişkiniz ciddi bir sınavdan geçebilir, yıkıcı veya yapıcı olmak size bağlı olacaktır. Beklentiyi yüksek tutmak pek iyi olmayabilir.

Kariyer ve Para: Kariyer ve amaçlarınızı yapılandırmak, kalıcı başarılar elde etmek için dinamik etkiler bekliyor sizleri. Arada biraz bunalmış ve baskı altında hissedebilirsiniz ama bunu asla dert etmeyin, başarının anahtarı tam da budur. Ortaklı gelirleri ve paylaşılan kaynakları organize edebilir, bu konudan önemli görüşmeler yapabilirsiniz bu ay. Krediler-borçlar ve harcamalarla ilgili olarak da yapılandırma, organize etme şansı bekliyor olabilir sizleri. Özellikle 8-11-18 ve 21 Aralık tarihleri oldukça tatlı etkiler barındırıyor.

Sağlık: Ay boyunca bel ağrılarına dikkat etmeli, böbreklerinizi üşütmemelisiniz. Zührevi hastalıklara karşı da temkinli olmakta fayda var. 10 ve 21 Aralık tarihleri sağlığa azami dikkat.

Genel: Ayın en önemli konusu ilişkiler, ortaklıklar ve rakiplerinizin girişimleri olacaktır. Agresif etkiler söz konusu olabilir ama günün sonunda canınızı sıkan konuları yepyeni çözümlerle 14-15 Aralık civarında çözebileceksiniz. Günlük rutinlerinizin hareket kazanması, iş ortamınızda rekabetin artması çok mümkün olmakla beraber yuvanıza bir evcil dost ziyareti de mutluluk verici olacaktır.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:
Aşk&İlişkiler: Ay boyunca ilişkilerde ve ortaklıklarda ciddiyet hayatınızın en önemli konularından olacaktır gibi görünüyor. Özellikle eski sevgilinin geri dönmesi veya biten bir ilişkiye tekrar fırsat vermek gibi gündemler söz konusu olabilir. Bu sefer daha mantıklı ve akılcı davranacağınızdan hiç şüphe yok. Eğer yanlış bir karar verirseniz, Ocak ayında verdiğiniz karardan pişmanlık duyabilirsiniz. 4 Aralık itibarı ile aşk ve flört konuları daha tutkulu bir hal alıyor. 11 Aralık ilişkiler açısından destekleyici.

Kariyer&Para: Ay boyunca iş yerinde iş yükünüz oldukça artabilir, dinamik harekete geçirici etkilere maruz kalabilirsiniz. Büyümek, genişlemek ve projelerinizi ve işlerinizi herkese tanıtmak adına elinize fırsatlar geçecektir. Bunları doğru değerlendirebilirseniz kariyer gelirlerinizde önemli bir artış bekleyebilirsiniz. Özellikle 8 Aralık ve 18 Aralık tarihlerinde önemli iş anlaşmaları yapabilir, sözleşmelerin altına imza atabilirsiniz.

Sağlık: Ay boyunca kazalara ve sakarlıklara karşı mutlaka çok dikkatli olmalısınız, Kesici delici aletlerle çalışıyorsanız dikkatinizi doğru toplamalı veya ateşli sıcak ortamlarda çalışmanız gerekiyorsa maruz kalacağınız etkilere karşı önlem almalısınız. Bağışıklık sisteminiz düşebilir, yükseltmek için beslenmenize dikkat ederseniz şahane olur.

Genel: Yapmanız gereken çok fazla şeyin olacağı ve bu bağlamda fiziksel yorgunlukların da söz konusu olabileceği bir ay bekliyor sizleri, fakat bütün bunlarla baş edebilecek enerjiniz olacaktır. Günlük rutininizi yerine getirirken angarya işler biraz fazla zaman alabilir, bu da fiziksel yorgunluklara sebep olabilir. Bütün ikili ilişkilerde, ortaklıklarda ve görüşmelerde gayet resmi, ciddi geleceğe yönelik adımlar açabilmeniz mümkündür. 17 aralık civarı yabancılar veya iş ortamınızda çalışan yabancılar var ise bunlar kaynaklı kandırılmaya, dolandırılmaya veya manipüle edilmeye karşı dikkatli olmalısınız.

Aslan ve Yükselen Aslan:
Aşk&İlişkiler: Yaşamdan oldukça keyif alacağınız, hobilerinizi gerçekleştirirken flört alanınızın da hareketleneceğini bir ay bekliyor sizi. Aşk ve flört konuları dinamik ve sizin kontrolünüzde ilerleyecektir. 23 Aralık ve 5 Ocak arasında eski defterler açılabilir. Yanı sıra yeni başlangıçlar da size mutluluk verecektir. 8 aralık, 14 aralık, ve 15 aralık tarihleri ilişkiler açısından hayatımıza yenilikleri ve mutlulukları getirebilecek önemli zaman aralıkları gibi görünmekte.

Kariyer ve Para: Iş yeriniz, iş ortamınız ve kariyerinizle alakalı önemli gelişmelerin olacağı, büyümek ve genişlemek adına önemli imzalar atabileceğiniz bir ay bekliyor sizleri. Mantıklı, çözüm odaklı davranışlarınız otorite figürler tarafından takdir görecektir. Iş ortamı, ve kariyer alanınızda iş bitirici davranışlarınız sayesinde kariyer gelirlerinde ve kişisel gelirlerinde önemli artışlar bekleyebilirsiniz bu ay. 8 Aralık, 11 Aralık, 18 Aralık ve 21 Aralık tarihlerini önemli işleriniz ve gelişmeler için not ederseniz şahane olur. Spekülatif yatırımlar konusunda ay boyunca dikkatle ilerlemenizi tavsiye ederken, 8 Aralık ve 14 Aralık’ta var ise kayıplarınızı telafi edebileceğinizi söyleyebilirim.

Sağlık: Ay boyunca bakteriyel ve viral rahatsızlıklara karşı dikkat etmeli, bağışıklık sisteminizi korumalısınız. Özellikle 27 aralık ve civar günlerde sağlığınıza ekstra özen göstermenizi tavsiye ediyorum.

Genel: Evinizi ve yuvanızı güzelleştirmek, Evinizde vakit geçirmek isteyeceğiniz bir ay olabilir. Zaman zaman evden çalışmanız gerekebilir veya siz öyle tercih edebilirsiniz. Aile büyükleri ile arada bir gerilemenin söz konusu olabilecekken, otorite figürlerle de ilişkilerinize dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Ay boyunca günlük rutinlerinizi ve angarya işler konusunda ekstra işler çıkabilir. Ekstra işler ise size kazanç olarak dönebilir. Evinizde vakit geçirmek isterken öte yandan sosyalleşeceğiniz, hobilerinizi gerçekleştirebileceğiniz kendinizi çocuksu ve mutlu hissedebileceğiniz bir ay bekliyor sizleri.

Başak ve Yükselen Başak:
Aşk&İlişkiler: Uzun zamandır olduğu gibi, bu ayda ilişkilerle ilgili sorumluluk almanız gereken konular olacaktır. Özellikle eski bir sevgilinin dönüşü veya var olan ilişkide eski defterlerin açılışı bu ay sizi biraz yorabilir veya mutlu edebilir de. Aşk ilişkisinde ciddi bir karar almanızı da bekleyebiliriz. Aralık ayının ilk 2 haftası ilişkiler açısından sizin için çok destekleyici görünmekte.

Kariyer&Para: Ay boyunca harcamalarınızı, lüks tüketime çok dikkat etmelisiniz. Öte yandan var ise spekülatif yatırımlarınız bu konuda temkinli ilerlemenizi tavsiye ediyorum. Evden çalışmayı tercih edebilirsiniz, Evinize para harcayabilirsiniz. Var ise taşınmazlarının veya ev alım satım, kiralama gibi işleriniz bu noktadan gelir elde etmeniz de söz konusu olabilir.

Sağlık: Günlük rutin işlerinizi yaparken fiziksel olarak bedeninizi yorumlamakta fayda var.

Genel: Ay boyunca en önemli gündem eviniz bir gül aile büyükleriniz, evinizde vakit geçirmek, evinizi güzelleştirmek ile ilgili konular olacaktır. Var ise spekülatif yatırımlarınızı düzene sokabilir veya aile gelirlerinden siz sorumlu duysanız eğer bu noktada önemli organizasyonlar yapmanız gerekebilir. Yakın çevreniz ile görüşmeleriniz artabilir, kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Bir arkadaşlığın aşka dönüşmesi veya flörtöz bir arkadaşlığın da hayatınıza girmesini bekleyebiliriz. 8 Aralık, 11 Aralık ve 18 Aralık tarihlerinde tatillerinizi, yurt dışı seyahatlerinizi veya uzun yolculuklarınızı planlayabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi:
Aşk&İlişkiler: Ilişkiler açısından biraz zorlayıcı bir ay sizleri bekliyor olabilir. Eğer gördüğünüzde inanmak zor olabilir, veya verdiğiniz değeri anlatmaya çalışırken tartışmalı ortamların içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Yakın çevreniz size mutlu, keyifli ve enerjik hissederken sizin içeride biraz daha kuralları koymakla ilgili problem yaşayabileceğinizi öngörebiliriz. Bu sebeple politik ve anlayışlı olmak, inatlaşmak ve yaralayıcı olmak yerine orta yolu bulmak, doğanıza da uygun olacağı için şahane olacaktır.

Kariyer ve Para: Iş ortamınızda sorumluluklarınız artarken, bir gül bu bağlamda gelirlerinde de artış bekleyebilirsiniz. Iş yeri ortamında özellikle organizasyonlar yapmanız, sorumluluk almanız ve yöneticilik ile ilgili belki adımlar atmanız gerekebilir., bu da getirdiği ekstra sorumluluklarla yorucu ve yıpratıcı olsa da size kişisel gelirlerde artış olarak dönecektir fakat ay boyunca harcamalarınızı dengede tutmanızı ve lüks tüketime dikkat etmenizi öneriyorum. 5 Aralık özellikle kariyer ve gelirleriniz ile ilgili önemli görüşmeler yapabileceğiniz ve kazançlı çıkabileceğiniz bir gün gibi görünmekte. Ve ortaklığı gelirleriniz, eşinizin gelir kaynakları veya miras konularıyla ilgili beklentileriniz var ise bu ay, 8 Aralık ve 18 aralık sizler için çok destekleyici.

Sağlık: Diş ve kemik sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir ay olabilir, sağlık harcamaları yapmanızı da söz konusu olabilir. Cildinizi güzelleştirmek için de bir bütçe ayıracaksınız gibi görünüyor.

Genel: Ay boyunca yakın çevreniz, kardeşlerinin ve kuzenlerinin ile konular en önemli gündemlerinin olabilir. Kısa yolculuklar yapabilir, çıkan olası kavga ve tartışmaların ortasında kendinizi bulursanız, sizin çözümünüzü ihtiyaç duyulabilir. Bu bağlamda ilişkileri kurtarıcı rol alabileceğinizi düşünebiliriz. Bir diğer önemli konu ise evinizde yapmayı düşündüğünüz girişimler, yenilikler ve organizasyonlar olabilir. Evinizi güzelleştirmek veya taşımak gibi gündemleriniz var ise bu ay destekliyorsunuz. Veya ev kredisi çekmek veya bir kredinin sonuna gelip bütçenizi bir miktar rahatlatmak gibi gündemler de diğer olasılıklar arasında.

Akrep ve Yükselen Akrep:
Aşk&İlişkiler: Aşk ve ilişkiler konusunda eski defterlerin açılması, sorumluluklarınızın artması, eskiye dair çağrışımların yapılması mümkündür. Eski sevgili veya eş ile kurabileceğiniz bir iletişim üzerini kapattığınız konuları tekrar su yüzüne çıkarabilir. Arada bir tartışmalı zamanlar olsa da bu ay özellikle uzun ilişkiler ve evliliklerde, sizin politik ve anlayışlı davranışlarınızla sorunları bertaraf edebilirsiniz. Özellikle 8 Aralık ve 18 Aralık günleri civarında eski defterlerin açılması mümkündür.

Kariyer&Para: Kariyerinizde tembellik veya kendi zevklerinize yönelmek gibi etkileri bertaraf edebilirseniz eğer başarılı olup bu başarıyla da gelirlerinizi artırmanız oldukça mümkün görünmekte. Fakat rakiplerinizin sayıca fazla olması sizi demoralize etse de, bütün bunları bir kenara bırakıp özellikle yapmanız gerekenlere, düzenlemeniz gerekenlere, yapmanız gereken organizasyonlara eğilirseniz gelirlerinizi epey arttırmanız söz konusu olacaktır.

Sağlık: Ay boyunca özellikle bağışıklık sisteminize çok dikkat etmenizi tavsiye ediyorum baş ağrıları tetiklenebilir fakat bunların büyük bir kısmının sinirsel olacağından kaynaklı düzenli uyku ve doğru beslenmeyle aşabileceğimizi düşünüyorum.

Genel: Ay boyunca en önemli konu gelir kaynaklarınızı arttırmak, büyütmek ile ilgili olacaktır. Bu şekilde iş ortamınız veya rutinlerinizi le alakalı kayıpları telafi edebileceğinizi düşünüyorum. Bir diğer konu ise, yakın çevreniz, arkadaşlarınız ve kardeşleriniz ile ilgili ilgilenmeniz gereken konular olabileceğini, bazılarının ise tekrar tekrar karşınıza çıkabileceğini söyleyebiliriz. 8 Aralık, 11 Aralık ve 18 Aralık kendiniz ve yakın çevreniz vedayı kardeşlerinizle ilgili mutluluk verici gelişmelere gebe. Ay boyunca güzellik ve estetiğinize önem verebilir, buna dair harcamalar yapabilirsiniz. Fakat bu bağlamda harcamalara özellikle lüks tüketime çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Yay ve Yükselen Yay
Aşk&İlişkiler: Ikili ilişkilerde kendinizi kontrol altında hissetmeniz ve bu vesileyle de biraz tartışmalı olmanız söz konusu olabilir. Özellikle finansal konuların veya kendinizi değerli hissetmekle ilgili olan konuları ilişkinize zarar vermesine müsaade etmeyin lütfen. Aşk ve flört konularında yeni insanlarla tanışmanız, yeni deneyimleri hayatınıza almanız söz konusu olabilir.

Para&Kariyer: Daha evvelden kaçırdığınız finansal kaynaklarınız varsa fırsatlar tekrardan karşınıza çıkabilir, Iş yerinizde büyümemizi destekleyecek etkilerin varlığı ile gelirlerinizi arttırmanızı bekleyebiliriz, Hatta eskiden yaptığınız veya bitirdiğiniz işleriniz varsa onların kazançlarını bu ay cebinize koyabilirsiniz. 22 Aralık’ta paranızla ilgili yapacağınız görüşmeler konusunda çok dikkatli olmalısınız. Fakat 24 Aralık’ta Ver işte taşınmazlarının, eviniz veya arsanız bunu satışı ile ilgili önemli gelirler elde edebilirsiniz. Veya aile büyüklerinizden destek alabilirsiniz. Ev almak, ev değiştirmek veya evinizi düzenlemek ile ilgili harcamalar yapmanız da mümkün olabilir. Var ise spekülatif yatırımlarını son derece dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.

Sağlık: Genel olarak sağlıklı olacağınız bir ay sizi beklemekle beraber, bağışıklık sisteminizi yüksek tutmakla ilgili doğru beslenme ve spor sizin için iyi olacaktır. Öte yandan ay boyunca, karaciğer sağlığınıza özen göstermelisiniz. Ayrıca aşırılıklar veya aşırı beslenme kaynaklı kilo alımına karşı sizi şiddetle uyarıyorum.

Genel: Oldukça dinamik olacağınız heyecanlı yerinde durmakta zorlanacağınız bir ay bekliyor sizleri. Fiziksel bedeniniz ile ilgili değişiklikler veya ilk kez yapacağınız girişimler söz konusu olabilir nokta her durumda kendinizi oldukça Istekli ve iyi hissedebileceğiniz öngörebiliriz. Ayın en önemli konusu kendi fiziksel bedeniniz ve kendiniz ile ilgili veya yaşamınız ile ilgili yapmak istediğiniz ilkler, başlangıçlar ve girişimler olacaktır. Ve daha önceden kaçırdığınız finansal fırsatların tekrar kapınızı çalması söz konusu olabileceği gibi zaman zaman içinize dönüp dinlenmek isteyebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak
Aşk&İlişkiler: Ikili ilişkilerde Geçmiş hesapların açılması, geçmişe dair bazı pişmanlıklar duymanız söz konusu olabilir. Şu anda bir ilişkiniz var ise geleceğe dair önemli kararlar alabileceğiniz hayatınızı bu ilişkiye göre organize edebileceğinizi de öngörebiliriz. Yanı sıra eski bir ilişkinin tekrar gündeme gelebileceği eski bir aşkın tekrar kapınızı çalmasını da bekleyebiliriz. Ilişkilerinizi değerlendirmek, Gerekiyorsa yeniden şans vermek için özellikle 8 Aralık, 11 Aralık ve 18 Aralık önemli tarihler gibi görünmekte. Hayatınızda biri yoksa sosyal ağlardan tanışacağınız veya bir toplulukla tanışacağınız biriyle kalıcı ve sağlam bir birliktelik başlatabilirsiniz.

Para&Kariyer: Kariyer gelirlerinizi artırmakla ilgili önemli görüşmeler yapabileceğiniz, anlaşma ve sözleşmelerin altına imza atabileceğiniz bir ay olabilir sizler için. Özellikle 5 aralık ve civarı günlerde önemli görüşmeler yapabilirsiniz ve ileride sizin için anlam ifade edebilecek ilişkilerin başlangıcı olabilir. Finansal konularda risk almamalı, spekülatif yatırımlar konusunda oldukça temkinli ve dikkatli olmalısınız. Rakipleriniz ve gizli düşmanlarınız veya gizliden sizi takip edenler. Olası ilerlemenizin önünde engel teşkil edebilirler, bu bağlamda uyanık olmanızı tavsiye ediyorum.

Sağlık: Ay boyunca virüslere ve bakterilere karşı temkinli olmanızı öneriyorum. Ola ki bir sağlık probleminiz var ise ve tedavi gerekecekse tedavinin başarılı olabileceğinden emin olabilirsiniz.

Genel: Sizi için oldukça hızlı, dinamik, hayatınıza dair birçok konuyu gözden geçirip tekrar organize etmenize sebep olabilecek etkilerin olduğu bir ay bekliyor. Eğitimlere katılabilir, araştırmalar yapabilir, iletişim trafiğinin hızına siz bile inanmaya bilirsiniz. Fakat bu bağlamda evinize ve ailenize vakit ayırmakla alakalı özen göstermenizi tavsiye ediyorum.

Kova ve Yükselen Kova
Aşk&İlişkiler: Partnerinizle beraber sosyalleşme bileceğiniz, onun aşkından emin olabileceğiniz bir ay sizleri bekliyor. Size karşı duygularını açabilecek, korkularını bertaraf edebilecek ve bu konuda aklınızda bir şüpheleri giderecektir. Eğer hayatınızda biri yok ise toplantılarda bir gül organizasyonlarda veya sosyal ağlarda tanışacağınız biriyle dinamik bir aşka yelken açabilirsiniz.

Para&Kariyer: Kariyerinizdeki başarıları kalıcı biçimde kazancı ve paraya çevirebileceğimiz bir ay bekliyoruz. Sizleri. Özellikle 5 Aralık civarındaki kazançlarınızı ve fırsatları doğru değerlendirmenizi tavsiye ediyorum. Kariyer gelirlerinizi harcarken dikkatli olmanızı tavsiye ederken daha önce gelir elde etmediğiniz konulardan elde edebileceğiniz ilklere imza atabileceğinizi de öngörebiliriz.

Sağlık: Özellikle trafikte veya yolda yürürken kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Ay boyunca bağışıklık sisteminizi iyi tutarsanız sizin için iyi olacaktır.

Genel: Ayın en önemli konusu topluluklarda, organizasyonlarda ve sosyal ağlarda ilklerin altına imza atmanız olacaktır. Başlattığınız yeniliklerle özellikle sosyal ağlarımıza ve sosyal çevrenizde büyüme ve genişleme sağlayabilirsiniz. Kişisel gelirlerindeki yavaşlama ve ağırlama artık etkisini ilerlemeye, kalıcı ve sağlam kazançlar elde etmeye doğru bırakmış görünüyor. Ay boyunca arkanızdan dedikodular yapılabilir, insanlar sizinle ilgili konuşabilirler. Bırakın konuşsunlar.

Balık ve Yükselen Balık:
Aşk&İlişkiler: Karşılaşacağınız eski bir arkadaşlık bir ilişkiye dönebilir, sosyal ağlar veya topluluklarda karşılaşacağınız insanlarla temeli sağlam olan yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. Fakat bu dönemde ilişkiler belki size biraz sorumluluk gibi geliyor olsa da bu sorumluluğu alarak bazılarınız evliliğe karar verebilirler.

Para&Kariyer: Kariyerinizde ve amaçlarınıza daha önce denemediğiniz ilkleri deneyimliyor olabilirsiniz, bu da iş ortamında yükünüzü arttırsa da ışığınızı parlamasına sebep oluyor olabilir. Iş yükünüzün artışıyla gelirlerinizi daha önce olmadığı biçimde ilerlemeniz, yeni gelir kalemlerinizi hanenize kaydetmeniz söz konusu olabilir. Eğer ilgileniyorsanız dış ticaretten para kazanabilir veya yabancılarla önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

Sağlık: Kemik, diş, ve cilt sağlığınıza dikkat etmenizi öneriyorum. Genel olarak sağlıklı bir ay geçireceğinizi, Kendinizi dinamik hissedebileceğimiz söyleyebilirim. Var ise bir sağlık probleminiz, bunun da sonlanacağını öngörebiliriz.

Genel: Ayın en önemli konusu kariyeriniz, kariyerinizde yapmak ve başlamak istediğiniz konular olacaktır. Bu yaşam alanınızdaki büyüme ve genişleme önüne geçilemez şekilde ilerlemenize sebep olabilir. Ve bu bağlamda kendinizi dışlanmış ve değersiz hissettiğiniz konuların üzerine gidebilir, aslında bazı konularda ne kadar başarılı olabileceğinizi insanlara gösterebilirsiniz. Eski dostlarla görüşebilir bir gül, eski arkadaşlıkları tekrar gördüğünüzde sevinebilirsiniz. Bazılarınız ise kardeş ve kuzenlerinin mutlu birlikteliklerine sevinebilir, onların mutluluğuna ortaklık edebilir.

Write a comment