Herkese Merhaba,
Ay’ın Başak burcu seyri ile “Merhaba” diyoruz yeni haftaya ve pek tabi yapacak bir sürü iş, düzenlenecek bir sürü dosya veya dolap, ve dahi ortam, kusursuz ve muntazam olması gereken bir ev-iş bekliyor bizleri.
Çevremizi düzenlemek, evi veya ofisi derleyip toplamak, eşyalarımızı kategorize etmek, spora başlamak, diyete başlamak için ideal bir gün olabilir. Bence değerlendirin.
Başak, biraz kaygı ve takıntı taşıyabilir hayatımıza, “ya eksik kaldıysa, ya tam olmadıysa” şeklinde, eğer böylesi bir durum yaşarsanız, bir sakinleşin, çıkıp dışarıdan bakın ve aslında yeteri kadar çaba ile beler başarabildiğinizi anlar ve rahatlarsınız.
09:26 ve civar zaman aralığı biraz baskı hissedebiliriz, veya engellenmişlik duygusu ile karşı karşıya kalabiliriz veya direk yapmak istediğimiz bir şey engellenebilir. Bazen engel iyidir. Zamanı yönetmek de pek kolay olmayabilir bu zaman aralığında, dilerseniz önemli işleri sabah bu saatlere planlamayın.
13:11 ve civarı ise iletişim açısından destekleyici, önemli görüşmeleri yapabilir, olaylara sağduyu ve mantıkla yaklaşabilirsiniz. Kargolarınızı göndermek, kısa bir yolculuk yapmak veya sadece yürüyüşe çıkmak için bu zaman aralığını değerlendirebilirsiniz.
20:32 ve civarı ise neşeli ve keyifli hissedeceğimiz, verimli ve bereketli bir zaman aralığı olarak bekliyor bizleri. Öğrenmek, öğretmen, yurt dışı seyahat planlamak, uçak bileti almak için değerlendirebilirsiniz.
21:51 ve civarı ise gerginlikler ve tartışmalara ve risklere gebe. Dürtüsel davranmak ve durup dururken gerilmek mümkün olacağı için ilişkileri pek zorlamayın, kesici delici aletlerle riskli işler yapmayın. Ateşle de oynamayın.
20:50’de ise Venüs artık Akrep seyrine başlıyor. Venüs’ün bu yabancılık efekti getiren exil pozisyonu ile;
– İlişkilerde kişiler kendine alan açmak için daha fazla tutkulu olacaktır, aidiyet duygusuna tutunmak için ise sahiplenici ve kıskanç olmak da olası.
– Kredi çekmek, borçlanmak , paylaşımlı-ortak gelirleri düzenlemek mümkün olabilir.
– Harcamalar artabilir, lüks tüketime daha fazla para yatırılabilir
– 30 Aralık’a kadar Akrep seyrinde kalacak olan Venüs ise tutkulu, seçici, eleyici zamanlar bekliyor bizleri.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment