Herkese Merhaba,
Bakım-onarım ve düzenleme yapacağımız, gereksiz eşya ve kişilerden de kurtulabileceğimiz bir güne uyanıyoruz hep beraber. Kusursuz olmasını istediğimiz her şeye yönelebiliriz bugün.
Detay gerektiren işlerde de başarı sağlamak mümkün olacak, gözümüzden bir şey kaçmayacaktır.
Biraz memnuniyetsiz de olabiliriz Başak zamanı, işler istediğimiz gibi gitmez ise fakat kabul etmek lazım ki her şeyi kontrol edemeyiz.
Diyet, spor ve sağlıklı yaşam rutinine veya herhangi bir rutine başlamak için Başak zamanını değerlendirebiliriz. Tabi neye başladığımıza dikkat etmek de lazım, her şey alışkanlık veya rutin haline gelmemeli, mesela bağımlılıklar gibi.
Bugün her kusur gözümüze biraz fazla batabilir, ve bu da hayattan aldığımız keyfi azaltabilir. Anı yaşamak yerine detaylara takılmak anı bize zehredebilir, bu sebeple akışta kalmak bazen gerçekten iyidir.
08.49 ve civar zaman aralığında otorite figürlerle çatışmalar, uzlaşamama hali mümkün olabilir. Halsiz ve isteksiz de hissedebiliriz ama etki geçicidir.
14.36 ve civar zaman aralığı ise hiç beklenmedik bir şekilde hasar almak veya yaralanmak söz konusu olabilir, risklerden uzak duralım.
23.44 ve civarı ise şaşırtıcı sürprizlere açık olmakla beraber, bağımsız hissedeceğimiz ve inisiyatif alacağımız bir zaman aralığı bekliyor bizleri.
Yaklaşan Venüs-Satürn pürüzsüz akışı ise ilişkilerde kalıcılık, sağlamlık ve ciddi kararları hayatımıza taşıyor. Evlilik kararı almak, önemli görüşmeler ve toplantılar düzenlemek için destekleyici olmakla beraber güzellik uygulamalarında da kalıcı etkileri getirecektir.
Anlaşma-uzlaşma-diplomasi için uygun zamandayız.

Sevgilerimle
Selin

Write a comment