Herkese Merhaba,
Venüs 4 Aralık Pazartesi saat 21.50’de Akrep burcuna giriş yapıyor. 30 Aralık’a kadar bu burçta seyahat edecek ve ifade ettiği konuları Akrep burcunda gerçekleştiriyor olacak.
Venüs, enerjiyi muhafaza etmekle ilgili iken Mars’ın yönettiği Akrep ise harcamak ile ilgilidir. Bu sebeple Venüs, Akrep’te yabancılık efekti ile gelecektir her şeyden evvel.
Yanı sıra Venüs,
Sanat ve moda, para, konfor, arzular, cinsellik, yemek, keyif, uyku, aksesuarlar, duyular, satın alma, somutluk, güzellik, fiziksel güç (kas ve para gücü), savaş, adalet, seçimlerimiz, rekabet, kıskançlık, diplomasi, yardımlaşmak, aracılık etmek ile ilgilidir.
Bahsi geçen tüm bu konularda yabancılıktan, ekstra efor ve güç harcanmasından, eleyici ve seçici olmaktan, derinleşme ve bütünleşme gerekliliğinden, tutkudan bahsedebiliriz.
Yani bu 26 günlük süreçte;
– İlişkilerde daha tutkulu-arzulu ve sahiplenici ve dahi kıskanç olabiliriz
– Paramızı lüks tüketime harcayabiliriz, paramızı epeyce harcayabiliriz
– Kredi çekmek, borçlanmak, ortaklı gelir kaynaklarını kullanmak ve idare etmek söz konusu olabilir
– Güzellik uygulamaları konusunda dikkatli ve seçici olmamız gerekebilir. Özellikle güzellik için arınma ve temizlik-detoks uygun olabilir.
– Arzu ve isteklerimiz için konforumuzdan ödün verebiliriz
– Takıntılı ruh hastalarına dikkat etmemiz gerekebilir
– Ziynet eşyalarının veya değeri olan kişisel eşyalarımızın satışını gerçekleştirebiliriz
– Utanç duyacağımız konularla karşılaşabiliriz
An haritasında ise Aslan burcu yükseliyor ve Yay Güneş’i 5. Evde Mars’ı yakıyor. Venüs ise Satürn ile pürüzsüz akış ile bağlı ve Boğa Jüpiter’i ile karşıt açıya gidiyor. Ayrıca Venüs 3, 10 ve 8. Evlerden geliyor. Halkı anlatan Ay ise 2 evde Başak burcunda ve KAD ile antisya. Bir araya topladığımızda ise;
– Ürünlerin fiyatlarında artış, ve artan pahalılık, otorite figürler ve yöneticiler tarafından kontrol edilmeye çalışılsa da pek durmaması
– Ünlüler ve sosyetenin, sanatçıların yurt dışı çıkışları ile ilgili önlem ve yasakları
– Ev fiyatlarının-vergilerinin artışı . Yabancıların mülk edinmeleri ile ilgili anlaşmaları
– Komşu ülkelerle anlaşma ve diplomasi yolunun seçimi, komşu ülkelerden gelen yabancılara mali kaynak sağlanması
– Halkın gelir elde etmek ile ilgili yıpranmışlık ile yeni yollar, yeni yurtlar ve her türlü yenilik arayışını konuşuyor olacağız.

Sevgilerimle
Selin

Write a comment