Herkese Merhaba,
Güzellik ve çevremizin güzelliği ve estetiği önemli olacak bugün, çünkü Ay Terazi seyri ile “Merhaba” diyoruz.
Uyumlu, anlayışlı ve adaletli olabiliriz bugün, bu da tüm ikili ilişkilere olumlu şekilde yansıyabilir pek tabi. Fakat Venüs’ün Akrep seyrini de aklınızda tutun çünkü birileri bir şeyleri fazla alttan alıyorsa, belki başka bir planı vardır. Dikkat!
Evimizi-çevremizi güzelleştirmek, kendimizi güzelleştirmek için bugün gayet uygun, randevularınızı alabilirsiniz.
Ticari hareketlilik, alım-satım artışı, gerçekten değerli olan bir ürüne ulaşmak ve bu bağlamda alışveriş için de uygundur, fakat yine Akrep Venüs’ünü hatırlatmak isterim ki bu HARCAMAK demektir. Aşırıya kaçmasanız iyi olur.
Biraz tembellik yapmak isteyebiliriz bugün, ve arkadaşlarla bir araya gelmek ve pek tabi biraz da fingirdemek. Bizi ve çevremizi mutlu eden ne varsa onu yapma eğilimi aslında.
Sabah saatleri iletişimle ilgili sorunlar çıkabilir, ve eğer yolculuk yapacaksanız otobüs kaçabilir, taksi gelmeyebilir. Temkinli olmanızı öneriyorum.
14.15 ve civar zaman aralığında ise harekete geçmek için destekleniyoruz, dinamik, aktif ve enerjik bir zaman aralığı olacaktır. Cesaret de cabası. Eğer isterseniz çok şey başarabileceğiniz, inisiyatif alabileceğiniz bir zamandan bahsediyoruz.
Daha da önemlisi Merkür’ün Jüpiter’e , Güneş’in de Kiron’a engelsiz bağlanmasına bir gün kaldı ve etkilerini hissediyoruz. İyimser bir ruh hali, iyileştirici bir havanın etkisi başlamıştır diye düşünüyorum. İletişimde uyumlu akış, ticarette büyüme, aşkta yaraları sarma, mutluluk için eksikleri tamamlama gibi. Gerisini yarın anlatırım.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment