Herkese Merhaba,
Konsantrasyon gerektiren tüm işleri planlayabilirsiniz çünkü artık Ay Akrep’te. Odaklanmak, derinini, arka planını, üstü örtülü olanı araştırmak ve öğrenmek için süper zaman.
İkili ilişkilerde de tutkulu, kıskanç ve sahiplenici davranmak söz konusu olabileceği için gereksiz kuşkularla dengeyi bozmamanızı tavsiye ederim.
Temizlik ve arınma için bugünü değerlendirebilir, hem yaşam alanımızı hem bedenimizi hem de hayatımızı parazit nitelikli her şeyden arındırabiliriz.
Akrep’in şifa ile olan ilgisi ile bugün doktor randevuları, ve tedaviler (acı verici olanlar) uygun olabilir. Psikolog randevuları, bilinçaltı terapiler için Akrep zamanını kullanabiliriz.
Kredi çekmek, kredi kartı başvurusu yapmak da mümkün olabilir.
Ay’ın eksiklik doğasının Akrep zamanı vurgulanıyor olması sebebi ile hayatımızdaki eksikliklere veya eksik yaptığımız işlere dönüp bakıp, sorunları çözebiliriz.
Ev taşımak, ev bakmak vb işler için bugünü tavsiye etmem.
09.33 ve civar zaman aralığında plan ve programlarımızı yapabilir, sağlam olmasını istediğimiz işlerimizi halledebilir, büyük ve olgun insanlardan tavsiye-akıl alabiliriz. Kriz çözümlerine akılcı bakış açısı ile yaklaşabiliriz.
17.23 ve civar zaman aralığı ise harcamalara dikkat etmeli, gereksiz alışverişten uzak durmalı. İlişkilerde de kontrolü dürtüler alabilir, ilk etapta bu heyecan verici görünse de sonrası için aynı şey olmayabilir. Bu sebeple temkinli olmak iyi olabilir. Dermaroller, botoks vb güzellik uygulamaları için bu zaman aralığını değerlendirebilirsiniz.
18.41 ve civarı ise abartmaya ve aşırılıklara dikkat! Büyük beklentiler yetersizlik hissini tetikleyebilir, eğer yetersizlik ve eksikliğe değil de eksikliği nasıl tamamlayacağınıza odaklanırsanız şahane işler de başarabilirsiniz.
20.46 ve civar zaman aralığı ise iletişim açısından destekler nitelikte. Görüşmek istediğiniz insanlar var ise arayabilir, yazışabilirsiniz. Yapmayı düşündüğünüz kısa yolculukları da kolaylaştıran bir zaman aralığı bekliyor bizleri.

Sevgilerimle
Selin

Write a comment