Herkese Merhaba,
13 Aralık’ta gerçekleşecek olan Yay burcundaki Yeniay etkisinde bir haftaya giriş yapıyoruz. Hafta başında Ay artık kapandığı için, sonrasında da Yeniay fazından kaynaklı hafta boyunca yeni bir işe başlamak çok uygun olmayabilir.
Bunun yerine var olan işlerimizi gözden geçirmek, Pzt ve Salı günlerini hayatımızdan fazlalıkları çıkarmak, eski olandan kurtulmak için değerlendirebiliriz.

Pazartesi;
Uyumlu-anlayışlı iletişim, alım-satım ticari işlerinizi tamamlamak, el sıkışmak, adil görüşmeler yapmak, aracınız var ise güzelleştirmek için günü değerlendirebilirsiniz. Yeni bir girişim değil ama var olanları sonlandırmak veya düzeltmek için uygun olabilir.
Eğitim, seyahat planlarınızı yapabilirsiniz.
Salı;
Şaşırtıcı olaylar, beklenmedik tuhaflıklar, istenmedik sonuçlar olabileceği için günü stabil geçirmenizi tavsiye ediyorum. Ay, bugün artık yanık zaten.
Çarşamba;
02.31’de Yay burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor ve yepyeni gündemleri farklı yaşam alanlarımıza taşıyor. Bununla alakalı farklı bir gönderi ve tahminlerimi paylaşacağım pek tabi fakat özet olarak değinmek gerekirse, din-inanç, yabancılar, mülteciler, göçebelik, yurt dışı, seyahatler, etik ve ahlaki değerler, toplumsal kabuller ve alışkanlıklar, yaygınlık, Astroloji , umut ve hayaller ile ilgili yeniliklere “Merhaba” diyebiliriz.

Perşembe;
Gelecek planlamalarınızı yapmak için ideal olmakla beraber yeni başlangıç için hala “hayır” diyoruz. İş görüşmelerimizi yapabilir, zamanı planlayabilir, tırnak-cilt bakımı için randevu alabiliriz.

Cuma;
İş görüşmeleri yapmak, zamanı planlamak gün içinde mümkün olacaktır. Gelecekle ilgili planlar yapmak da isteyeceğiz pek tabi. Yanı sıra bugün yeniliklerin açığa çıkışına sebep olabilecek bir etki var ki bu ; yeni topluluklar, yeni bilgi, yeni tercihler demektir. Tecrübemizden faydalanarak çok doğru kararlar verebileceğimiz bir gün bekliyor bizleri. Güneş’in Merkür paraleli de açığa çıkacak bilgi akışını anlatan başka bir gösterge gibi görünmekte.

Cumartesi;
Topluluklarla bir araya gelmek, arkadaşlarla sosyalleşmek, yardımlaşmak için aksiyon almak için değerlendirebiliriz. Normalde zor gelen her şeyin, her acının üstesinden gelebileceğimiz bir gün olabilir. Çok güçlü etkileri barındıran bugünde bireysel açıdan kesip atmakta zorlandığımız her şeyi söküp atabilmek, adım atmaya korktuğumuz her konuda adım atmak, gerekirse kimsenin aklına gelmeyen yollara başvurmak, dışlanmak pahasına amacımıza ulaşmak için süper zaman. Değerlendirin. Yerin altının çok konuşulacağı bir gün sanki ve gücün ortaya çıkacağı.
Pazar;
Akıl karışıklıkları, sağlık sorunları ve öngörüsüzlük sebebiyle zor bir gün olabilir, çok önemli işleri bugüne getirmemekte fayda var. Takıntılı takipçi ve aşıklara dikkat !