Herkese Merhaba,
İşlerimizi toparlamak, sonrasında yapacaklarımızı planlamak, mümkünse ağırdan almak ve acele etmemek bugün önemli olacaktır. Yay burcundaki Ay iyice kapanıp, artık Yeniay’a doğru ilerliyor. Gece yarısından sonra Yeniay gerçekleşecek ve pek tabi ki Ay da Yanık.
Merkür ise durakta, iletişimde sorunlar, engeller, yavaşlamalar ve yanlış anlaşılmalar, teknolojik aletlerde bozulmalar mümkündür. Yeni bir telefon falan alacaksanız hiç doğru zaman değil. Yanı sıra taşınmak, yeni bir şeye başlamak gibi konular için de biraz beklemek iyi olacaktır.
Öğle saatleri dinamik etkiler barındırıyor, enerjimiz artabilir fakat kazalar ve sakarlıklar da peşi sıra gelebilir. Bu sebeple risk almayın! Kimse ile tartışmaya girmeyin, içinizden gelse bile bir girişimde bulunmayın. Eksiklik hissi vurgulanabilir, neyin buna sebep olduğunu düşünmek sonrasında müdahale etmek için daha iyi olur.
17.38 ve civar zaman aralığı ise uzmanlıklarımız ile ilgili çalışmalar yapabilir, birikimleri gözden geçirebiliriz. Hasar veya yara aldığımız konuları iyileştirmek için de uygun olabileceği gibi yaralanmamak için de dikkatli olmalıyız.
Gün boyunca Venüs, Satürn ile Güneş de Pluto ile hizalanıyor, bu bereket ve paranın gücü ile epey ilgili bir görünüm. Kalıcı finansal yatırımların güçlü bir biçimde açığa çıkışını ifade ediyor olabilir, veya önemli bir markanın açıklamalarını dinleyebiliriz. İzleyelim görelim.
Güneş ise Uranüs ile 150’lik, şaşırtıcı açıklamalar bekleyebiliriz. Beklenmedik tuhaflıklar, evlerimizde özellikle su veya elektrikle veya her ikisi ile ilgili sorunlar söz konusu olabilir. Manyaklar, çılgınlar ortalıkta cirit atabilir, birisi olmadık bir biçimde veya bir yerde özgürlükle ilgili alışılmadık eylemlerde bulunabilir.
Kalp hastalıklarına dikkat!
Sevgilerimle
Selin