Herkese Merhaba,
Yeniay etkisinde bir güne uyanıyoruz. Yay burcunda Yeniay ile ilgili öngörülerimi hem burçlar hem de toplumsal açıdan yazdım, önceki postlarda okuyabilirsiniz.
Güne dönecek olursak eğer;
Yeniay olmasına rağmen yeni bir işe girişmek için çok erken, Hilal fazına kadar sadece planları yaparak geçirelim.
Ay’ın Yay seyrinde olmasından sebep seyahat planları, öğrenme hevesi ile eğitim planları yapabiliriz. Rahat, ferah ortam ihtiyacı ile şöyle geniş geniş oturmak isteyeceğiz aynı zamanda.
Sabah saatlerinde yeni insanlar tanımak, yeni topluluklara girmek , olmadı yeni dünya belgeseli izlemek için ideal. Tecrübelerimizden de maksimum faydalanacağımız bir sabaha uyanıyoruz.
09.48 ve civar zaman aralığı dalgınlık söz konusu olabilir veya yanlış tasarımlar, yanlış tahminler gibi problemler mümkün. İşler istediğimiz gibi gitmeyebilir yani. Dolandırılmak da mümkün aman dikkat.
09.48-18.31 arasında ise Ay boşlukta olacak, bir verim beklemeyelim bence.
18.31 itibarı ile de artık Oğlak burcunda seyrine başlayacak, organizasyon yapmak, zamanı planlamak için fırsatlarımız olacaktır. Taşınmak veya ev ile ilgili işler için tavsiye etmem.
21.38’de Satürn’e iradi açı ile bağlanıyor olacak Ay. Kalıcılık ve sağlamlık ile ilgili olan bu etki ile olası sorunlara bilgelik ile kalıcı çözümler getirebilir, insanlarla sınırlarımızı belirleyebilir, kurallarımızı koyabiliriz. Önemli bir görüşme yapmak ve kalıcı olmasını istiyorsanız bu zaman aralığını değerlendirebilirsiniz. Eskiyi, geçmişi de ifade edeceği için geçmişle ilgili gözden geçirmeler de mümkün.
Sevgilerimle
Selin