Herkese Merhaba,
Ay’ın Oğlak burcunda seyri ile güne “Merhaba” diyoruz. Ay Oğlak’ta iken yabancılık, sürgünlük etkisini hissederiz ifade ettiği konularda ve bu bağlamda bugün anılar ve geçmişi hatırlamak çok kolay olmayabilir, önemli de olmayacaktır. Yanı sıra ailemiz ve yuvamız ile ilgili konularda da başarılı olamayabiliriz. Evi düzenlemek, evde vakit geçirmek veya güzel yemek pişirmek çok mümkün olmayabilir. Ev almak, ev taşımak vb konular için hiç uygun değil. Bunun yerine geleceğe yönelik davranıyor olacağız, ve sorumluluklar önem kazanacak aslında. Biraz kaygılı ve işler yetişmezse diye panik de mümkün ama yapmamız gerekeni zamanında yaparak bunu aşabiliriz.
Tırnak ve cilt bakımı için değerlendirebiliriz bugünü, önümüzdeki süreci organize etmek, planlar yapmak için ideal ayrıca.
Sabahın erken saatleri keyifli ve neşeli uyanmak, dinamik hissetmek oldukça mümkün. Sabah kahvaltısında aşırı yemeye dikkat!
08.46 ve civar zaman aralığı ise iletişim için destekleyici, konuşmanız gereken konular var ise zaman ayırabilirsiniz ama ne söylediğinize dikkat edin, izi silinmeyebilir. Merkür durak.
13.54 ve civar ise ilişkiler açısından uyumlu olunabilecek, alım-satım işleri için değerlendirilebilecek bir zaman aralığı gibi durmakta.
20.44 ve civar ise hasar ve yaralanmaya açık. Dikkat ! Dişlerinize, dizinize, kemiklerinize dikkat!

Sevgilerimle
Selin