Herkese Merhaba,
Sorumluluklarımız, yapmamız gerekenler, organizasyonlar günümüzü meşgul edebileceği gibi bugün öyle çok duygusal, şefkatli olmamız da söz konusu olmayabilir.
Ev işleri, taşınmazlarla ilgili konular istediğimiz gibi gitmeyebileceği gibi geçmişi hatırlamak veya geçmişten konuşmak da biraz rahatsız edebilir.
Kontrol dürtüsüyle hareket etmek kontrol edemediğimiz konularda tedirginlik yaşamamıza sebep olabilir, bu sebeple hayatta her şeyi kontrol edemeyeceğimizi baştan kabullenmek oldukça kurtarıcı nitelik taşımaktadır.
Tırnak, cilt bakımı için uygun olmakla beraber dizler, dişler hassasiyet gösterebilir. Zorlayıcı bir şeyler yapmayalım.
Gece saatleri sürprizlere açık, dilerim ki en tatlı sürprizler kapınıza gelsin.
09.11 civarı hatalı kararları, yanlış insanları hayatımıza taşıyabilir. Dikkatli olmak iyi olabilir.
12.26 ve civar zaman aralığı başarılı tasarılar yapabileceğimiz, ahenkli bir zaman aralığı. Sıvılar, sularla ilgili işlerimiz var ise destekleyici, veya tasarımcı iseniz.
19.03 ve civarı kaygı ve korku geliştirebileceğimiz, karamsar bir zaman aralığı. Güç merakı da vuku bulabilir. Bereketli de bir zaman diyebiliriz ekstra olarak. Karizmatik ve etkileyici olmanız gerekiyorsa yine bu zaman aralığı uygun olabilir.
19.04-20.55 arasında Ay boşlukta olacak, bu zaman aralığının verimsiz olabileceğini biliyoruz zaten.
20.55 itibarı ile de Ay artık Kova seyrine başlıyor ve topluluklar, arkadaşlıklar önem kazanacağı gibi sosyalleşmek için de fırsat yaratacağız. Herhangi bir bilginin ana kaynağına ulaşmak veya öğrenmek de mümkün olabilir.
Gün boyunca Güneş’in düğümlere uyumlu açısının etkisini hissediyor olacağız, tecrübelerimizi-geçmişimizi-alışkanlıklarımızı ve birikimlerimizi aydınlatan etkilerle yeni yollar, yeni arkadaşlıklar ve yeni kararlardan bahsedebiliriz. Her durumda yaşamımıza kalıcı olarak girebilecek aşk, mutluluk, başarı, eril figürler, ve çocuklardan bahsediyor olabiliriz. Bazılarımız için çocuk haberi anlamı taşırken bazılarımız aşık olabilir, bazılarımız da tecrübelerini başarı yolunda nasıl kullanacağını keşfedebilir.
Güneş Merkür ile paralel bugün, yani çok fazla bilginin apaçık oluşunu izleyebiliriz. Jüpiter ile Satürn ise kontra, toplumsal değerler ile yasalar çatışabilir.

Sevgilerimle
Selin