Herkese Merhaba,
Sosyalleşmek, arkadaşlarla-ekiplerle bir araya gelmek için gayet uygun bir gün olabilir. Yanı sıra önemli araştırmalar yapmak, doğru bilgiye ve bilginin kaynağına ulaşmak için de destekleniyoruz.
Yardıma ihtiyacınız var ise veya birilerine yardım etmeniz gerekiyorsa bugünü değerlendirmek güzel olabilir pek tabi.
Herhangi bir sorun karşısında soğukkanlı yaklaşım mümkün olabilir bugün. Bir grubun veya zor durumdaki bireylerin sorunlarına soğukkanlılıkla yaklaşabilir, ve kalıcı çözümler getirebiliriz de.
Zaman yönetimi konusunda başarılı da olabiliriz pek tabi.
Ay Kova’da olduğu için dikkat çekici olaylardan bahsetmek de mümkün, Satürn’ün de Balık seyri bize dikkat çekici toplumsal olayları ifade ediyor olabilir. Kaos ve isyan dünya gündeminde söz konusu olabilir de.
Sabahın erken saatleri aşkın ve abartılı gündemlere açık, herhangi bir şeyi abartmasanız iyi olur.
20.32 ve civar zaman aralığı ise ilişkiler açısından zorlayıcı olabilir ki uyum ve anlayış sağlayamayabiliriz. Yanı sıra harcamalara da dikkat etmek gerekiyor.
Bugün ve önümüzdeki 5 gün boyunca Mars’ın Kiron ile pürüzsüz akış açısını deneyimleyeceğiz. Ortak kelimeleri hasar ve yaralanma olan bu iki gök cisminin bu engelsiz akışı, kazalara, sakarlıklara, ateşli silahlarla veya kesici delici aletlerle ilgili yaralanmalara, spor kazalarına, saldırılara karşı dikkatli olmamız gerektiğini ifade ediyor. Hayvan saldırıları veya hayvanlarla alakalı sevimsiz haberleri ifade edebilir.
Diğer yandan baktığımızda ise başarılı ameliyatlardan, sorunlara getirilecek kesin çözümlerden, savaş konusunda bilge olan otorite figürlerin açıklama ve hamlelerinden söz edebiliriz. Bireysel hayatlarımızda ise usta olduğumuz konularda inisiyatif alarak başarı elde edebileceğimizi anlatan ve destekleyen bir etkiden bahsedebiliriz.
Normal şartlarda yapmaya cesaret edemediğimiz işleri bu açı etkisindeyken yapabiliriz.
22.44 ve 23.52 civarında Ay, bu iki gök cismine iradi açı ile bağlanarak, açıyı aktive edecektir ki iradi açı eğer olumsuz çalıştırılırsa bile isteye gerçekleşen, planlanmış saldırı ve hasarı da ifade edebilir.
Olumlu açıdan bakacak olursak, fiziksel güç ve cesaret isteyen işlerinizi bu zaman aralığında gerçekleştirmenizi tavsiye ederim.
Merkür, Mars ve Pluto ise aynı deklinasyondalar ve Jüpiter ise 28 Ekim tutulma derecesini tetikliyor. Yer, yer altı, yer altına dair gizliliklerin ortaya çıkışı, saldırgan tavırlar, zorbalık gibi tatsız gündemler yaşanabilir. Trafik kazalarına karşı da uyarmalıyım.
Merkür ise artık retro ki bir şeyleri onarma, revize etme, bir şans daha verme gibi fırsatlar getirecektir. Teknolojik alet alımına ve kullanımına dikkat!
Sevgilerimle
Selin