Herkese Merhaba,
Arkadaşlarla beraber vakit geçirmek, yardımlaşmak, bir arada anlamlı organizasyonlar düzenlemek ve zamanı planlamak için uygun bir gün bekliyor bizleri çünkü Ay Kova burcunda ilerliyor.
Ay, Kova’da dikkat çekici olaylar ilgilidir, bu bağlamda Satürn’ün de Balık’ta oluşu sebebi ile kaosa sebebiyet verebilecek olaylar söz konusu olabilir de.
Sorun varsa soğukkanlılıkla çözüme ulaşılabilir bugün, bu bağlamda ertelediğiniz problemleri bugün ailecek bir araya gelip halledebilirsiniz.
Sabaha karşı riskli saatler olup, ilginç olayları, beklenmedik sarsıcı gelişmeleri getirebilir, bu sebeple erken kalkıyorsanız kimse ile gerilmemeye, parmağınızı da prize sokmamaya çalışın.
10.44 ve civar zaman aralığı önemli kararlar vermek için uygun olabilir, fakat gün geneli zorlayıcı açılar etkin olduğu için mümkünse bugün önemli adımlar atmayın.
15.03 ve civar zaman aralığı otorite figürlerle görüşmek, üstü örtülü konuları konuşmak, açığa çıkarmak için uygun olabilir.
15.04-22.58 arasında ise Ay boşlukta olacak, çok verimli saatler değil.
22.58 itibarı ile de Ay Balık seyrine başlıyor.
Gün genelinde Güneş-Neptün uyumsuz açısının etkisinde olacağız. Güneş yaşamsallık, mutluluk, aşk, öngörüler, eril figürler, egomuz ve apaçıklıkla ilgilidir. Neptün’e yok edici açı ile bağlanması ile;
– Gerçeği bambaşka anlayabiliriz, hatta hiç anlamayabiliriz
– Öngörülerimiz karışabilir, yanlış tahminler yapabiliriz
– Sağlığımız risk altında olabilir
– Eril figürler, yöneticiler, otoriteler için hatalarla dolu bir gün olabilir, sağlıklarına dikkat etmeliler
– Çocuklarınızı “nasılsa nerede olduğunu biliyorum” rahatlığı ile gözünüzün önünden ayırmayın bugün.
– Gizli gerçekler tatsız bir bicimde ortaya çıkabilir
– Doğa olayları zorlayıcı olabilir.
Venüs’ün ise Kiron’a 150’lik açısı ile bir araya normalde gelmeyecek kişilerin, konuların tuhaf bir aradalıkları konuşulabilir. Cinsellikle ilgili garip konular karşımıza çıkabilir! Taciz vb daha tatsız gündemlerden bahsedebiliriz.
Ez Cümle;
Bugün kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun.