Herkese Merhaba,
Zamanı optimal ve en verimli biçimde kullanabilmek ancak ve ancak Astroloji ile mümkün olabilir. Çünkü günlük gökyüzü hareketleri tıpkı hava durumu izlencesi gibi bizlere YAŞAM DURUMU hakkında bilgi verir. Yaşam derken, hayata dahil olan tüm ögelerden bahsediyorum. Bu bilinçle gökyüzüne bakmak, ve zamanı-yaşamı planlamak hayatı müthiş kolaylaştırabilir.
Hadi o zaman haftaya bakalım;
Pazartesi;
Kaçırmış olduğunuz eğitim fırsatları var ise tamamlamak için değerlendirebilirsiniz. Daha evvelden ertelediğiniz kararları alabilir, revize edebilir, düzeltmeler yapabilirsiniz. Yolculukları, uzak seyahatleri planlayabilir, vize pasaport başvurularınızı yenileyebilirsiniz. Yazılarınızı tamamlayabilir, araştırmalarınızı bitirebilirsiniz. Yasal işleriniz için de uygun olabilir. Eski flörtlerle yeniden denemek isterseniz Pazartesi adım atılabilir. Affetmek, şefkat göstermek ve anlaşılmak mümkündür. Doktor randevuları için de bugün uygun olabilir.
Salı;
Yine doktor randevuları, şifa çalışmaları, meditasyon vb etkinlikler için değerlendirilebilir. Veteriner ziyaretleri için de bugün uygundur. Müzik yapmak, dans etmek ve güzellik için uygun zaman. Ani evlilik kararı alınabilir bile.
Çarşamba;
Spora başlamak, harekete geçmek için gayet uygun.
Perşembe;
İlişkilerde zorlanmalar mümkün, güzellik-estetik için uygun değil. Harcamalara çok dikkat edilmeli. Eski bir işiniz var ise tamamlamak için imza atabilirsiniz, dövme yaptırmak için de kullanılabilir. Yarım kalan görüşmeler, yazışmalar tamamlanabilir. Riskler barındıran bir gün olduğu için hiçbir tartışmaya girilmemeli, önemli işler bugüne bırakılmamalı.
Cuma;
İndirimli ürünler bulmak mümkün olacağı için alışveriş için değerlendirilebilir. Evin konforu için alışveriş yapılabilir, finansal konular gözden geçirilebilir. Kalıcı makyaj uygulamaları için değerlendirebilirsiniz.
Cumartesi;
Eğitim görüşmeleri yapabilir, seyahatleri planlayabilirsiniz. Güzellik için de uygun olabilir. Evinizle ilgilenmek, alışveriş yapmak için uygun bir gün olabilir.
Pazar;
Öğleden sonra spora başlayabilir, spor rutini edinebilirsiniz. Araştırmalar yapmak, dostlarla bir araya gelmek, kısa yolculuklar yapmak, aşk ve mutluluk konusunda kalıcı adımlar atmak için Pazar gayet uygun. Çocuklarınızla ilgilenmek, aranızdaki kuralları gözden geçirmek için de değerlendirilebilir.