Herkese Merhaba,
Anlayışlı, şefkatli olacağımız bir güne uyanıyoruz. Olaylara çok müdahil olmak istemeyebilir, belki biraz da tembellik yapmak isteyebiliriz de. Güzellik, estetik ve sağlık kontrolleri ile değerlendirebiliriz bugünü. Müzisyenler ve sanatçılar için destekleyici bir gün olmakla birlikte yaratıcılık isteyen tüm konularda destekleniyoruz. Yardımlaşmak için de uygun bir gün bekliyor bizleri.
Gece saatleri biraz baskı altında hissetmek söz konusu olabilir veya yapılacaklar tadımızı kaçırabilir, fakat çift alarm kurmanızı tavsiye ederim, uyuyakalmak istemezsiniz.
Sabah saatleri iletişim için destekleyici olmakla kalmıyor, yarım kalan işleri tamamlamak, eğitimleri tekrar etmek, vaz geçilen veya iptal edilen seyahatler var ise yeniden gündeme almak için çok destekleyici. Planlarınızı revize etmek, kalp kırdıysanız gönül almak, barış sağlamak, iletişim hatalarını telafi etmek için destekleniyoruz. Etki gün boyunca devam edecek olsa da özellikle sabah saatleri çok etkin olacaktır. Eski sevgiliden gelecek bir mesaj bile bekliyor olabilir sizleri.
Bilgi edinmek, eski bir bilgi veya üzeri kapatılmış bir dosyaya ulaşmak için günü değerlendirebiliriz.
El becerilerinizi doğru kullanmak ve ustalık kazanmakla alakalı eğitim ve kurslara kayıt olabilir, fotoğraflarınızı geniş kitlelere tanıtabilir, veya yine geniş kitlelere sözlerinizle ulaşabilirsiniz.
Yabancı dil kursuna kayıt için de süper zaman, değerlendiriniz.
Eski aşkların canlanabileceği bir gün olabilir bugün.

Sevgilerimle
Selin