Herkese Merhaba,
Bağışlayıcı ve anlayışlı olabileceğimiz bir güne uyanıyoruz yine, çünkü Ay Balık seyrine devam ediyor. Olaylara müdahale etmeden dışarıdan izleyebilir, tarafsız bir gözle doğru kararlar verebiliriz. Özellikle geçmişte doğru yargıda bulunamadığımız konular var ise.
Doktor randevuları, şifa çalışmaları ve güzellikle ilgili bakımlar için günü değerlendirebiliriz. Müzisyenler için yaratıcı, dansçılar için ilham verici bir gün olabilir.
Küslük var ise barışmak, empati kurmak mümkün olabilir pek tabi.
Sabah saatleri biraz gergin uyanabiliriz, tartışmalı ve tahammülsüz olmak mümkün. Sakarlıklara dikkat edin.
08.14 ve civar zaman aralığı planladığınız sürprizler var ise yapabilir, veya iradenizle bağımsız ve özgürce bir karar alabilirsiniz.
17.07 ve civarında ise akıl karışıklıklarına dikkat etmeniz gerekiyor. Yanı sıra sularla ilgili sorunlara karşı da temkinli olmalı, evden çıkarken muslukları kapattığınıza emin olmalısınız. Kandırılmaya da müsait zamanlar, dikkat. Hipnotize edici bir enerjiden bahsediyorum. Durduk yere kimse aklınızı almasın.
21.39 ve civar ise tadımız kaçabilir, gerilebiliriz veya kendimizi ifade etmeye çalışırken birileri “sus zamanı değil” diyebilir. Geçici etki, çok önemsemeyin. Sağlığınıza da dikkat edin bu zaman aralığında.
Gün içerisinde ve önümüzdeki günlerde birileri çıkıp da “ben evlendim” derse şaşırmayın. Beklenmedik, tuhaf, ilginç evlilikler söz konusu olabilir. Veya belki siz çok ilginç bir an veya ilginç bir yerde evlilik teklifi alırsınız. Veya sorunlu evliliklerde aniden sürprizlerle işler yoluna girebilir.

Sevgilerimle
Selin