Herkese Merhaba,
Dinamik ve hareketli bir gün bekliyor bizleri çünkü Ay artık Koç burcunda. Hızlı, hareketli, çözüm odaklı ve iş bitirici olabiliriz bugün. Fakat tahammülsüzlük ve agresyon da peşi sıra gelebilir, biraz kendi ihtiyaçlarımıza odaklanabilir ve diğerlerini görmezden gelebiliriz.
Spora başlamak rutin gerektiren de bir aktivite olduğu için hazır Merkür de retro iken bugün şahane bir fikir olabilir. Veya yine dinamizm ve rutin gerektiren herhangi başka bir etkinliğe de başlayabilirsiniz.
Güzellik, estetik ve bakım için pek uygun bir gün değil. Çok güvenmediğiniz yerlere gitmeyin.
Sakarlıklara, kesici delici aletlerle çalışıyorsanız kontrollü olmaya, yemek pişirirken elinizi yakmaya karşı temkinli olmanızı da ayrıca öneriyorum.
Baş ağrılarına, göz rahatsızlıklarına karşı da dikkatli olalım.
Sabah saatleri iletişim, yolculuklar, yazışmalar için pek uygun değil. Teknolojik aletlerde, aracınızda ufak tefek sorunlar söz konusu olabilir.
Venüs ise Uranüs ile uyumsuz bir açıya doğru ilerliyor ki bu öncelikli olarak ilişkilerde kopuşlar, ayrılıklar, bağımsızlık sebebiyle veya baskıya karşı yaşanan tartışmalar, finansal konularda ciddi sıkıntıları, beklenmedik harcamaları ve kayıpları ifade edebilir. Karşımıza manyaklar çıkabilir, o an ilginç gelebilir ama sonrası bela, bunu bilmeliyiz.
Finans piyasaları bugün ve birkaç gün boyunca baş döndürebilir. Dikkatli olmak gerekiyor.
Sevgilerimle
Selin