Herkese Merhaba,
Dinamik bir güne “Merhaba” diyoruz yine. Ay’ın Koç seyri ile cesaret, inisiyatif almak, kendimize dönmek ve bireysel ihtiyaçlarımıza yönelmek mümkün olacaktır. Öte yandan öfke ve sabırsızlığa dikkat etmek önemli olacaktır. Bugün istikrar ve kararlılık pek mümkün olmayacağı için cesaret konusunu da abartmamak da fayda var aslında.
Gün boyunca etkisini hissediyor olacağımız Venüs-Uranüs karşıtlığı ile güvende ve konforlu hissetmek zor olabilir. Hem ilişkiler hem de finansal konularda zorlayıcı olan bu etki ile boyumuzdan büyük işlere kalkışmak, normalde cesaret edemediğimiz riskleri almak isteyebiliriz de, lütfen temkinli olunuz.
İlişkilerde baskı ve kıskançlık kopuş getirir, ani ayrılıklar söz konusu olabilir.
Spekülatif yatırımlar konusunda ise çok temkinli davranmak gerekiyor, iniş çıkış gözlemleyebiliriz.
Mars’ın da Uranüs’e 150’lik açısı ile olmayacak şeylerin bir araya gelmesi, tuhaf saldırıların yaşanması, özgürlük, bağımsızlık ve inisiyatif almakla alakalı beklenmedik patlamaların yaşanması beklenebilir. Mars aşkın deklinasyonda, dikkat!
Bireysel hayatlarımızda ise riskli olan her duruma karşı mesafeli kalmak kotarıcı olacaktır.
Jüpiter’in ise 5 derece Boğa tutulma derecesini tetikliyor olması, finansal krizleri ve sarsıntıları hayatımıza taşıyabilir bugünlerde.
Sabaha karşı hasar ve yaralanmaya açık durumlar olabilir, yataktan su içmeye falan uyanırsanız ışık yanık olsun.
Öğle saatleri dinamik ve enerjik etkiler var ama öte yandan fazlaca dürtüsel de davranılabilir. Spor, yürüyüş gibi fiziksel aktiviteleri destekleyen bir gökyüzü.
Merkür ise Satürn ile iradi açı ile bağlı bugün, retro da olduğu için eski bir bilgiye ulaşmak, veya bir iletişim veya hareketlilik sürecini rutin hale getirmek, yaşça büyük ve olgun birinden destek almak için destekler nitelikte. Resmi yazışmaları yapabiliriz de. Gecikmiş kararlarınız varsa alabilir, atılacak imzalar varsa atabilirsiniz.
Geçmişle ilgili bir yanılgı veya yalanın ortaya çıkışı da söz konusu olabilir bugün.
Sevgiler
Selin