Herkese Merhaba,
Ay Boğa’da, Güneş Oğlak’ta toprak kokulu bir güne uyanıyoruz hep beraber. Bu bağlamda ihtiyaçlarımız ve sorumluluklarımızla alakalı farkındalık düzeyimiz artacak, finansal kaynaklarımızı artırmak ve korumak için önemli adımlar atabilecek olmak mümkün olabilir. Konfor alanımızın önemini fark edebilir, olası krizlerden uzak durup var olanın kıymetini anladığımız, tanıdık-bildik yollarda güvenli adımlar atabiliriz.
Ay Boğa burcunda iken, ani ve büyük olayları ifade eder, bu sebeple bugün özellikle finansal konularda ani ve büyük sarsıntı veya olaylar söz konusu olabilir.
İhtiyaçlar ve hazlara fazla odaklı olmak da mümkün olduğundan biraz tembellik, ağırlık ve oburluk da mümkün pek tabi.
Aradığımız ürünleri indirimli bulmak da mümkün fakat teknolojik alet alımını tavsiye etmiyoruz pek. Merkür retro. Ve bugün 11.52’den ertesi sabaha kadar yanık. İletişimde krizler, yanlış anlaşılmalar, yolculuklarda aksaklıklar, trafikte sorunlar, kazalar söz konusu olabilir.
08.21 ve civar zaman aralığında konuşmalar, görüşmeler yapmak, yolculuğa çıkmak için destekleyici bir gökyüzü var. Eski bir konu gündeme gelebilir, veya belki eski bir evrak karşımıza çıkabilir.
10.07 ve civar zaman aralığı ise kalıcı ve sağlam olmasını istediğimiz işlere ayırabileceğimiz bir zaman dilimi olarak bekliyor bizleri. Bilim ve teknoloji alanında çalışmalar yapabilir, veya bilgeliğine güvendiğimiz birinin desteğini alabiliriz.
15.53 ve civar zaman aralığı ise iyimser etkileri, büyüme ve genişleme fırsatlarını, devasa indirimleri getirebilir evet ama öte yandan tutulma derecesi tetikleniyor ki bu da finansal krizleri, doğa olaylarını ifade ediyor. Detaylı yazımı 28 Ekim’de yayınladığım Boğa burcunda Ay tutulması gönderimde okuyabilirsiniz.
Mars’ın Juno’ya uyumsuz açısı ise evliliklerde ciddi sorunları getirebilir. Tahammülsüzlük ve anlayışsızlık, ve dahi karşıdakinin alanına saygı duymamak kaynaklı ve daha da önemlisi şiddet sebepli sorunlar olabilir. Dikkat.
21.53’te Güneş&Merkür kavuşumda olacak ama bunu yukarıda ifade ettim, Merkür yanık.
Güneş ise bugün Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca planlı olmak, zamanı yönetmek ve yaşamı kontrol altında tutmak önemli olacaktır. Bir miktar kaygı ve karamsarlık söz konusu olabilir ama bunun çözümü sorumlulukları zamanında yerine getirmekten geçecektir.
Sevgilerimle
Selin