Herkese Merhaba,
Biraz tembellik, biraz keyif biraz da konfor isteği ile güne “Merhaba” diyoruz, çünkü Ay Boğa burcunda ilerliyor. Ani ve büyük etkileri getirmesinin yanı sıra ihtiyaçlarımızın da üzerimizde baskısını artırabilir. Bu sebeple iştah artışı mümkün, öte yandan gücü koruma isteği ile de hareket etmek istemeyebiliriz pek. Eğer böyle hissediyorsanız, tadını çıkarın Boğa zamanının.
Finansal konuları gözden geçirebilir, aradığınız ürünü indirimli bulma şansı elde edebilirsiniz.
Fırsatınız var ise masaja gitmek rahatlatıcı ve iyi olabilir.
Boyun boğaz bölgesi hassaslaşabilir, sağlığınıza özen gösteriniz.
16.33 ve civar zaman aralığında ani, beklenmedik, şaşırtıcı ve manyakça olaylar olabilir. Birden durup dururken tartışma çıkabilir.
22.03 ve civarında ise ilişkiler açısından zorlayıcı, uyum ve ahengi yakalamanın zor olduğu bir zaman aralığı bekliyor bizleri. Alışveriş ve güzellik uygulamaları için pek destekleyici sayılmaz.
Retro Merkür ise bugün yeniden Yay burcuna dönüyor, 10 Kasım-1 Aralık arasından eğer yarım kalmış işleriniz var ise tamamlayabilir, evraklarınızı gözden geçirebilir. Seyahat ve eğitimlerinize geri dönebilirsiniz.
Gün boyunca yeni tanışacağınız insanlar konusunda dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum veya dahil olacağınız ekip veya gruplara temkinli yaklaşmanız iyi olur.
Sevgilerimle
Selin