Herkese Merhaba,
Ani ve büyük olayları ifade eden Ay’ın Boğa seyri bugün tamamlanıyor ki birkaç gündür gökyüzünün sert etkilerine değindik, ve maalesef hepimizi derinden üzen şehit haberlerini aldık. Bir daha asla tekrarlanmamasını diliyorum, başımız sağolsun. Fakat hep hatırlanmalı ki Türkiye Cumhuriyeti bir Akrep ülkesi, hayatta kalmak en iyi bildiği..
Güne döndüğümüzde ise saat 11.14 itibarı ile Ay artık İkizler burcunda seyrine başlayacak. İletişim, aktarım, yazma ve okuma gibi etkinlikler için uygun olacaktır. Merkür’ün Yay burcunda retro olması ile; eski akademik yazıları araştırabilir, yarım bıraktığımız eğitimleri tamamlayabilir, bitirdiğimiz yazılarımızı gözden geçirebiliriz. Eski bir bilginin gündeme gelmesi, geçmişten alacağımız haberler ve geçmiş özlemi de günün konularından.
Çokça konuşacağımız bir gün bekliyor hepimizi. Gerçekleri görmezden gelen haberler veya acıtan gerçeğe gözlerini ve kalbini kapayanların gereksiz konuşma ve haberleri de olacaktır.
15.58 itibarı ile baskı altında ve karamsar hissedebiliriz. Engellenmek, ilerlememek kuvvetle muhtemel. Suçluların, hırsızların cezalandırılması da oldukça mümkün bu zaman aralığında. Hafızamız çok iyi olmayabilir, hatırlamakta zorluk ve bu bağlamda akıl karışıklığı çekebiliriz. Çok zorlamayın.
Gün boyunca Güneş, Satürn’e iradi açı ile bağlanıyor olacak. Kararlı adımlar atmak, sağlık için kalıcı bir rutin edinmek, başarılı olmak adına gerçekçi planlar yapmak, bilim ve teknolojiyi gerçeği aydınlatmak adına veya aydınlanmak adına kullanmak, spora başlamak için ideal zaman. Değerlendirebiliriz.
Sevgilerimle
Selin