Herkese Merhaba,
Haftaya meraklı gözlerle, araştırma dürtüsü ile “Merhaba” diyoruz. Kimin nerede ne yaptığı, dünyada neler olduğu, gerekli gereksiz tüm bilginin ilgi çekeceği bir gün olabilir, çünkü Ay İkizler seyrinde.
Yazı yazmak, okuma yapmak, yürüyüş rutini başlatmak, yarım kalmış bir eğitimi tamamlamak için ideal bir gün değerlendirilebilir.
Geride kalmış, unutulduğunu düşündüğümüz bir bilgi de ortaya çıkabilir, veya yapmakta zorlanıp vazgeçtiğimiz bir şey var ise tamamlamak için gerekli girişimleri yapabilir, eksik yazışmaları tamamlayabilir, yurt dışı seyahat, vize pasaport işlerinizi halledebilirsiniz.
Mars’ın düğümlerle uyumlu açısı ile harekete geçmek, yeni deneyimleri-eskinin tecrübesi ile hayatımıza almak, ekiplerle ve topluluklarla beraber aksiyon almak mümkün olacaktır. Birlikte inisiyatif almaktan bahsedebiliriz.
Venüs ise Neptün’e pürüzsüz akışla bağlanıyor ki;
– Sanatsal tasarımlar yapmak
– Kırgınlıkları onarmak
– İdealize ettiğiniz aşka kavuşmak (dikkat bu Akrep Venüs’ü-“ya benimsin ya toprağın” hikayesine dönmesin)
– Para piyasalarında realitenin dışında bir algı oluşabilir, bu bağlamda dikkatli olunması gerekebilir. Eğer birileri borç isterse vermeyin zaten bugün.
– Güzellik ve estetik için randevularınızı alabilirsiniz. Makyaj-kaş vb tasarım gerektiren işlerde şahane sonuçlar çıkabilir. Çirkin bir şeyden kurtulmak için de ideal, değerlendirebilirsiniz.
– Diplomasi ile bir çok sorunu çözebilirsiniz fakat diplomasi vasıtası ile hipnoz da edilebilirsiniz, dikkat!
– Kötü, kokuşmuş veya toksik etkisi olabilecek gıdalara dikkat edin, zehirlenebilirsiniz. Etkisini yoğun ve hızlı yaşayabilirsiniz. Yemek pişirirken de mantar vb gıdaları kontrollü tüketin.
Sevgilerimle
Selin