Herkese Merhaba,
Sabah saatleri biraz gergin, öfkeli uyanabilir, iletişim dilimiz hayli agresif olabilir. Yataktan kalkar kalkmaz hızla hareket etmemeye de gayret edin, sakarlıklar ve kazalar başınıza iş açmasın.
Yine sabahın erken saatleri akıl karışıkları, yanlış seçim ve fikirler söz konusu olabilir. Çok zorlamamak lazım.
10.55 ve civarı ise yolculuklar, iletişim, ticaret için pek uygun değil. Mecbursanız temkinli ve kontrollü olmanızı, imza atmanız gerekiyorsa iyi okumanızı tavsiye ederim. Duyduklarınızın da pek doğru olmasını beklemeyiz bu zaman aralığında.
10.56-18.14 arasında ise Ay boşlukta olacak ki herhangi bir işten verim almak pek olası değil. Var olan işleri değerlendirmek, toparlamak daha uygun.
18.14 itibarı ile Ay artık Yengeç seyrine başlıyor ve iyiden iyiye doluyor. Kaygı ve korku geliştirmek söz konusu olabilir, ruh halimiz dalgalanabilir, sağlıklı ve mantıklı düşünemeyebiliriz. Fakat bunun dışında ev, yuva aile gündemleri, memleket ve vatan konuları odak noktamızda olur Yengeç zamanı.
23.29 ve civar zaman aralığı ise kalıcı ve sağlamlık etkisi ile bizleri bekliyor. Bilge birilerine danışabilir, tecrübelerinden faydalanabiliriz. Ertesi günü planlayabilir, zaman yönetimi konusunda gayet başarılı olabiliriz. Çocuklarımızla kurallarla ilgili konuşma yapmak için de ideal.
Gün boyunca Venüs ile Uranüs kontra paralel, ilişkilerde beklenmedik karşılaşmalar, çılgın teklifler, ani bitişler getirebileceği gibi finansal konularda da ani beklemedik etkileri taşıyabilir.
Sevgilerimle
Selin