Herkese Merhaba,
Yengeç Dolunay’ının dalgalı ve güçlü etkisi ile güne “Merhaba” diyoruz. Dolunay, farkındalık ve tamamlanma, aydınlanma-gizli saklı olanın ortaya çıkma halidir. Bugün ve önümüzdeki günlerde hangi sır perdelerinin aralandığını hep beraber izleyeceğiz.
Güne dönecek olursak Ay Yengeç seyrine devam ediyor ve yuvamız, ailemiz, geçmişimiz ve bizim için değerli olan ve korumak istediklerimiz olacak odak noktamızda.
Ruh halimiz de hayli dalgalı ve hassas olabilir, hiçbir şeyi fazla abartmamaya dikkat edersek iyi olacaktır.
Sabahın erken saatlerinde iyimser bir ruh halinde olacağız, ve eğitimlerimizi, seyahatlerimizi planlamak için fırsatımız olacaktır.
Gece saatleri ise yaralanmaya ve hasar görmeye çok açık, eksiklik duygusu rahatsız edici olabilir. Risk almamamız gereken zaman aralığı olarak bekliyor bizleri.
Gün boyunca Güneş’in Jüpiter’e engelsiz bağlanması ve Merkür’ün de Neptün’e zorlayıcı açısının etkisinde olacağız, bu bağlamda;
Umudu, başarıyı, mutluluğu, neşeyi, canlılığı, sağlıklı olmayı, aşkı büyütmek ve geliştirmek mümkün olabilecektir. Etik ve ahlakla ilgili toplumsal kuralların, inanç sistemi ile ilgili gündemlerin, yabancılık, göç, eğitim dünyası ve seyahatlerle ilgili konuların da aydınlanmasını öngörebiliriz. Bu uyumlu etkiyi, pürüzsüz biçimde alacak olanlar ise Boğa, Oğlak ve Başak burçları ve bu burçlarda yerleşimi olanlar olacaktır.
Merkür’ün Neptün’e uyumsuz açı ile bağlanması ile yalanlar, aşkın ve tutarsız haberler, kara ve/veya deniz araçlarında kazaları, dolandırılma ve iftira gibi gündemleri hayatımıza taşıyor.
Eviniz, yuvanız ve ailenizle ile ilgili işlere zaman ayırabilirsiniz.
Ev almak-satmak-gayrimenkul konularına eğilebilirsiniz.
Sizi dolandırmak isteyenler olabilir, bugün tanımadığınız telefonları açmayın, her duyduğunuza da inanmayın.
Eksikleri almak-tamamlamak için uygun olabilir.
Doktor randevuları, şifa çalışmaları, iyileştirici her şey için özellikle öğleden sonra itibarı ile değerlendirebilirsiniz. Kan ve kanama ile ilgili (kesme-kesilme) durum varsa uygun olmayabilir. Fakat her zaman doktorunuza kulak vermelisiniz.
Saç ekimi için değerlendirebilirsiniz.
Lazer-epilasyon için de uygundur.

Sevgiler
Selin