Herkese Merhaba,
Biraz kaygılı, alıngan olabileceğimiz, ama bir o kadar da bereketli olabilecek bir güne uyanıyoruz hep beraber. Ay ile Jüpiter’in karşılıklı ağırlaması finansal konularda bir rahatlama ve/veya bereket enerjisi taşıyabilir hayatımıza.
Evimiz ve ailemiz ve dahi vatanımız ile ilgili gündemler meşgul edecektir bizleri. Güzel yemekler pişirebilir, ailecek bir araya gelebiliriz de.
Midemiz hassasiyet gösterebileceği için yorucu gıdalara karşı mesafeli kalalım, hele ki mide sorununuz var ise.
Güneş ise Mars ve Merkür ile hareket ediyor ve yarım kalmış bir şeyleri inisiyatif alarak başlatabilme, aydınlatabilme fırsatı sunuyor.
Mars ile Neptün ise uyumsuz açıda, bugün ve önümüzdeki 3 gün boyunca; tartışmalara, kavgalara, yakıcı saldırılara karşı da temkinli olmalı, küfürden hakaretten uzak durmalı bugün. Dolandırıcılık vb olumsuzlukları getirebileceği gibi özellikle sularla ilgili kazaları getirebilir hayatımıza. Kapkaç, saldırılar, iftiralar, büyük çaplı trafik kazaları ve deniz kazaları gündeme gelebilir. Yanı sıra ortak kelimeleri yeraltı olan Merkür ve Mars’ın kavuşumu, yer altına dair ortaya çıkan bilgileri, madenler-maden kazaları ile ilgili konuları-bilgi akışını getirebilir.
Sabah saatleri tatlı sürprizlere açık olabilir, veya planladığınız bir yere ilk kez gitmek, bir şeyi ilk kez deneyimlemek mümkün olabilir.
Öğle saatleri herhangi bir konuda karar vermek için pek uygun olmamakla beraber yeni tanıştığınız insanlara da temkinli yaklaşmanız gereke bir zaman aralığı.
17. 44 ve civarında ise sanatsal açıdan desteklendiğimiz, insanları etki altına alabileceğimiz, aklımızdaki tasarıları hayata geçirebileceğimiz bir zaman bekliyor bizleri.
Yürüyüş-koşu rutinine başlayabilirsiniz.
İnisiyatif almanız gereken toplantı ve görüşmeleri yapabilirsiniz.
Tartışmalardan, küfürden uzak durmalı, saldırgan etkilerin olduğu bir gün olduğunu hatırlamalısınız.
Trafik kazaları, dini-inanç konuları ile ilgili tartışmalar veya saldırılara karşı temkinli olmalı, kimsenin inancı veya yaşam tarzına hakaret etmemelisiniz. Enjeksiyon yapmanız-yaptırmanız gerekiyorsa sorun çıkabileceğini, aksilikler olabileceğini hesaba katmalısınız.
Bağırarak konuşmayın, şımarıklık yapmayın, dedikodudan da uzak durun. Her tür sert tepkiyi alabilirsiniz.
Sevgiler
Selin