Herkese Merhaba,
Sabaha karşı 03.22’de Aslan burcuna geçmeden evvel, Ay’ın Pluto’ya sert açısı ile kaygılı, tedirgin hissetmek veya uykudan biraz korkarak uyanmak söz konusu olabilir. Güvenliğimiz tehdit edilmiş veya huzursuzluk mümkün olabilir. Bu sebeple yatmadan melissa gibi sakinleştirici bir çay iyi olabilir.
Sabaha karşı 03.22 itibarı ile Ay artık Aslan seyrine başlıyor, İnisiyatif almak, sunumlarımızı yapmak, bağımsız hareket etmek, takdir görmek ve beğeni almak için olumlu etkilerini hissedebiliriz pek tabi.
Bugün;
Kuaför randevularınızı alabilirsiniz.
Spor yapabilir, başlayabilir, veya eğlenceli ve hareketli bir etkinlik rutini edinebilirsiniz.
Projelerinizi tanıtabilir, ürünlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.
Dolgu-botoks-prp-gençlik aşısı vb işlemleriniz için randevu alabilirsiniz. (güvenilir olsun)
Ben, siğil vb aldırmak için uygundur.
Flörtünüzle buluşmak, görüşmek, aklınızdaki kişiyi tavlamak için uygun : )
Bugün kesinleşen Mars-Neptün uyumsuz açısı var ki hafta boyu etkisini hissedeceğiz bu zorlayıcı, sert ve keskin etkinin. Yine dolandırıcılık vb olumsuzlukları getirebileceği gibi özellikle sularla ilgili kazaları getirebilir hayatımıza. Kapkaç, saldırılar, iftiralar, büyük çaplı trafik kazaları ve deniz kazaları gündeme gelebilir. İki gök cisminin ortak kelimeleri arasında yer sarsıntıları ve sularla-denizlerle ilgili sorunlarını düşünebiliriz. Deniz depremleri de olasılıklar arasında. Bireysel açıdan ise tıpkı dün olduğu gibi;
Küfürden, hakaretten, insanların alanlarına müdahale etmekten imtina etmenizi tavsiye ederim. Yavaş araç kullanmanızı, kavgalara müdahil olmamanızı, göremediğiniz-öngöremediğiniz yola çıkmamanızı öneriyorum. Yanlış konularda inisiyatif alarak başınıza iş de açabilirsiniz, kimsenin gözünüzü boyamasına izin vermeyin.
Sevgiler
Selin