Herkese Merhaba,
Yılın son günlerine hem Merkür, hem de Jüpiter durakta giriş yapıyoruz ki bu bir çok yaşam alanımızda ama öncelikli olarak seyahatlerde, bilgi aktarımında çok dikkatli olmamız gerektiğini işaret ediyor. Yanılmak, yanlış bilgi yaymak, el becerisi gerektiren işlerde başarısız olmak, mantık yürütememek, hava yollarında-uçaklarda sorunlar, yurt dışı giriş-çıkış işlemlerinde engellenmeler gibi bir çok soruna karşı dikkatli olmak gerekiyor. Kazalara karşı lütfen temkinli olunuz. Deniz kazaları, gemilerle ilgili büyük sorunlar da buna dahil.
Venüs ise 0 derece Yay burcunda olacak, Pluto ile antisya, uçaklar, gemiler ve yabancılarla ilgili yıkım getirebilecek etkileri ifade edebileceği gibi finansal konularda manipülasyonu da anlatıyor olabilir.
Ay ise gün boyunca Aslan seyrinde olacak, inisiyatif almak, bağımsız hareket etmek, eğlenmek ve çocuklarla vakit geçirmek için destekler nitelikte. Kuaför randevuları için de uygun olabilir.
17.38 ve civar zaman aralığı kazaları, aniden oluşabilecek tatsız olayları ifade edebilir. Manyaklara rastlamak mümkün.
21.17 ve civar zaman aralığında ise önemli bir karar vermeniz gerekirse değerlendirebilirsiniz.
23.59 ve civar zaman aralığı ise iletişim açısından destekleyici ama Merkür durakta. İletişim olabilirse iyidir diyeceğiz.

Sevgiler
Selin