Herkese Merhaba,
2023’e artık veda ettiğimiz bugün, artık nasıl edeceksek Merkür ve Jüpiter durak-umarım girebiliriz 2024’e 🙂 Şaka bir yana bir miktar tedirginim ben bu duraklarla.
Neyse güne dönecek olursak, sabah erken saatler oldukça dinamik uyanıyoruz. Cesarete ihtiyaç var ise güzel zamanlama, değerlendirebilirsiniz. Harcama yapmak için de elverişli ama siz yine de kontrollü olun bence.
08.19-14.53 arasında ise Ay boşlukta olacak, bu zaman aralığına denk gelen işlerimiz askıda kalabilir. Umarım hediye alışverişini falan bugüne bırakmamışsınızdır.
14.53 itibarı ile ise Ay, Başak seyrine başlıyor. Detaylıca düşünebilmek, mantık yürütmek, eksikleri gidermek, fazlalıklardan kurtulmak için ideal. Planlarınızı gözden geçirebilir, kusursuz hale getirebilirsiniz. Fakat takıntılara müsaade edip, aynı konuya takılıp tekrar tekrar aynı şeyi düşünüp anın mutluluğunu kaçırmayın.
19.22 ve civar zaman aralığı istemediğimiz, hoşumuza gitmeyen şeyler olabilir. Uzun sürmez, çok takılmayın ama akşam makyajınızı bu saatte yapmayın veya kombininizi daha evvelden hazırlamış olun. Hediyelerinizi beğenmeyebilirsiniz veya basitçe sadece memnun olmayabilirsiniz durumdan. Detaylıca düşünüp de tadınızı kaçırmayın, bütünün güzelliğine odaklanın. Alışveriş için hiç uygun değil.
21.23 ve civar zaman aralığı ise engellenmiş hissedebiliriz, yapmak istediklerimizi yapamayabilir, bir yerlere geç kalabilir, zamanı yönetmekte zorlanabiliriz. Temkinli ve planlı olmak iyi olacaktır. Gideceğiniz yere daha erken çıkın mesela, veya arayacağınız insanları evvelden arayın.
Venüs-Satürn karesi aktif olacağı için ve ikisinin de dispozitörü Jüpiter durakta. Venüs zaten Jüpiter ile karşılıklı ağırlamada; Balık efektini ifade ediyor. Nedeni bilinmez bir baskı, karamsarlık , sevgisizlik hissinden bahsedebileceğimiz gibi deniz kazalarını, sularla ilgili sorunları anlatabilir. Bir de gece eğlencenin dozunu kaçırıp abartanlar ciddi ceza vb durumlarla karşılaşabilirler. Abartılı ve aşkın her durumdan uzak durun. İnançlarla ilgili manipülatif etkiler de mümkün ki kimsenin galeyanına gelmeyin. Venüs ve Jüpiter’in verdiği yetkiye dayanarak hayatı bütüncül bir pencereden algılayın, ve bakın. Bütünün güzelliğini görmek kadar olgun bir davranış yoktur.
Sevgiler
Selin